یکی از بزرگترین ستاره های پاپ تمام دوران، ریحانا، در حال حاضر باردار است اما این مانع از آن نشده است که با ظاهر فیزیکی خود طرفداران را شگفت زده نکند.

او این را در جدیدترین عکسبرداری خود نشان داده است. مادر باردار 35 ساله روز دوشنبه پس از به اشتراک گذاشتن عکس هایش در اینستاگرام که در آن از استایل جدید خود رونمایی کرده بود. توجه طرفدارانش را به خود جلب کرد.

هواداران واکنش نشان می دهند!

همانطور که ممکن است انتظار داشته باشید، خیلی طول نکشید که طرفداران شروع به پاسخ دادن به پست خواننده ای کردند که در انتظار فرزند دوم خود با شریک زندگی اش است.

او قبلا در مورد بارداری صحبت کرده است و این موضوعی است که ریحانا در مورد آن بسیار باز است. زمانی که ریحانا اولین فرزند خود را باردار بود، در مصاحبه ای در مورد اینکه چگونه مد به او احساس اعتماد به نفس می دهد صحبت کرد.

“در حال حاضر، وقتی باردار هستید، بعضی روزها فقط احساس می کنید، “اوه، من فقط می خواهم تمام روز اینجا روی این مبل دراز بکشم.” اما وقتی  کمی رژ لب بزنی، دگرگون می‌شوی.” او در آن زمان گفت. “شما چند لباس می پوشید، و مثل این است که وقتی خوب به نظر می رسید، احساس خوبی پیدا می کنید.” واقعاً می تواند شما را از روی کاناپه بلند کند و باعث شود احساس بدی نداشته باشید.”

در صحبت با Vogue در سال 2022، او گفت: “وقتی فهمیدم باردار هستم، با خودم فکر کردم، “هیچ راهی وجود ندارد که در هیچ راهروی زایمان به خرید بروم.” متاسفم لباس پوشیدن خیلی سرگرم کننده است. من نمی گذارم آن قسمت ناپدید شود زیرا بدنم در حال تغییر است.”