تاریخ انتشار : شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲ - ۹:۳۰
کد خبر : 7141

7 ایده طراحی ناخن که انرژی پاییزی را به انگشتان شما می آورد

7 ایده طراحی ناخن که انرژی پاییزی را به انگشتان شما می آورد

از آنجایی که تابستان به پایان می رسد و ماه های خنک تر به سرعت نزدیک می شوند (حتی اگر هنوز در خارج از آن احساس نمی شود)، ممکن است مشتاقانه منتظر پاییز باشید. در کنار هوای سردتر، این فصل به خاطر پالت رنگی تیره و خاکی‌ ترش محبوب است که می‌ توان آن را

از آنجایی که تابستان به پایان می رسد و ماه های خنک تر به سرعت نزدیک می شوند (حتی اگر هنوز در خارج از آن احساس نمی شود)، ممکن است مشتاقانه منتظر پاییز باشید. در کنار هوای سردتر، این فصل به خاطر پالت رنگی تیره و خاکی‌ ترش محبوب است که می‌ توان آن را روی لباس، کفش، آرایش و حتی مانیکور اعمال کرد. اگر به دنبال این هستید که کمی زودتر به فصل متمایل شوید، یک راه آسان برای انجام این کار کمک گرفتن از هنر ناخن است.

در حالی که رنگ تند به خودی خود زرق و برق دار است، زمانی که در یک ظاهر ناخن پیچیده استفاده شود می تواند زیباتر به نظر برسد. برای نشان دادن تنها چند مورد از راه‌ هایی که رنگ شرابی می‌ تواند مانیکور تابستانی شما را به پاییزی ارتقا دهد، 7 ایده برای ناخن گرد آوری کرده‌ ایم.

از این ایده های طراحی ناخن می توانید الهام بگیرید

1. قرمز آتشین

البته، احساس نکنید که باید تمام تلاش خود را با ناخن کار کنید. این ایده یک سایه غنی است که به تنهایی یک ظاهر جسورانه ایجاد می کند.

2. الهام گرفته از هاوایی

در حالی که بیشتر چاپ‌ های هاوایی دارای سایه‌ هایی از صورتی و آبی هستند، در اینجا می‌ توانید ببینید که تغییر رنگ چقدر زیبا است.

3. فرانسوی دوبل

در سال 2023، مانیکورهای فرانسوی دوبل لحظه‌ ای را تجربه کرده‌ اند، به این معنی که این تکرار تیره، انتخابی ویژه برای پاییز است.

4. فرانسوی مربعی

ناخن‌ های مربعی شکل قبلا هم محبوب بودند و اکنون در سال 2023 در همه جا ظاهر می‌ شوند. ترفند برای داشتن چنین لبه‌ های ناخن صاف، داشتن سوهان ناخن عالی است.

5. فرانسوی برش خورده

شما هرگز نمی توانید با یک مانیکور فرانسوی دوتایی اشتباه کنید. این یکی دارای نوک های کمی ضخیم تر از فرانسوی دوبل معمولی شماست که به آن جذابیت گرافیکی بیشتری می بخشد.

6. نقش گرما

نقشه‌ های حرارتی معمولاً از سایه‌ های قرمز، نارنجی، زرد، سبز و آبی استفاده می‌ کنند، اما این ناخن‌ های فیروزه‌ ای، صورتی، نعنایی، انبه‌ ای حال و هوای یکسانی را به ما می‌ دهند. فقط به خاطر داشته باشید که برای بازسازی این ظاهر ناخن، احتمالاً می خواهید پیش یک حرفه ای بروید.

7. ظاهر یاسی

عمق زیاد این طرح آن را به بهترین جفت برای رنگ‌ های روشن‌ تر مانند یاسی تبدیل می‌ کند. برای اینکه این ظاهر را خودتان انجام دهید، با نوک هندسی شرابی شروع کنید و به دنبال آن یک یاس بنفش را زیر آن بکشید.

برچسب ها :

ناموجود