امل کلونی با مدل موی جدید به استقبال فصل پاییز می رود! این وکیل حقوق بشر در آخرین قرار عاشقانه خود با همسرش جورج کلونی در ونیز ایتالیا، با لباسی شیک و سبز، خیره کننده به نظر می رسید. این زوج مشهور روز سه‌ شنبه وارد جشنواره فیلم ونیز شدند و یک ورود پر زرق و برق ایجاد کردند.

این زوج در حالی که برای یک شب در ونیز بیرون آمدند، دست در دست هم بسیار عاشق به نظر می رسیدند. با این حال، این مدل موی جدید آمل بود که توجه را به خود جلب کرد، زیرا او برای اولین بار مجموعه جدیدی از هایلایت های «انگلیسی تافی» را به نمایش گذاشت، شبیه مدل موی جدید جنیفر لوپز که اخیراً با یک ظاهر شیک بوهو الهام گرفته از دهه 70 ترکیب کرده است.

دیمیتری جیانتوس، آرایشگر آمال، عکسی از ظاهر جدید را به اشتراک گذاشت که کاملاً موهای او را قاب می‌ کرد و با آرایش ملایم گلم او که شامل لب‌ های براق و چشم‌ های دودی بود، مطابقت داشت. دیمیتریس همچنین یک مدل موی تازه به این بازیگر داد و او را مثل همیشه زیبا جلوه داد، زیرا او یک کت و شلوار آبی تیره و یک پیراهن دکمه دار مشکی پوشیده بود.

او در اینستاگرام نوشت: «کلونی ها». دیمیتریس همچنین به مجله ووگ فاش کرد که از مدل موی جدید امل الهام گرفته از دهه 70 است. از آنجایی که پایان تابستان و آغاز پاییز است، از تغییر فصل در ونیز الهام گرفتم و می‌ خواستم سایه‌ ای بین بلوند و قهوه‌ای ایجاد کنم.»

او به این نشریه گفت: “تافی انگلیسی برای اوایل پاییز عالی است.” راز این است که هایلایت ها را در اطراف صورت قرار دهید. من همچنین از براق کننده اسموکی بروند برای درخشندگی و عمق بخشیدن به رنگ استفاده کردم.