کیم کارداشیان، نیکول کیدمن و سلما هایک از جمله مهمانان درجه یک بودند که در نمایشگاه برند بالنسیاگا در روز شنبه در لس آنجلس، جایی که مجموعه پاییز 2024 خانه مد رونمایی شد، شرکت کردند.

کارداشیان که در فوریه 2022 به عنوان سفیر بالنسیاگا انتخاب شد در این نمایشگاه ظاهری هیجان‌ انگیز داشت، یک تاپ یقه‌ بلند و یک ژاکت با لوگوی مشکی بالنسیگا. او ظاهر خود را با موهای مشکی و براق تزئین کرده بود.

نیکول کیدمن، در یک استایل تک رنگ یک خانم سلطنتی به نظر می رسید، زیرا او یک لباس مشکی رنگ کاملا شیک پوشیده بود، که آن را با دستکش مشکی، جوراب شلواری مشکی شفاف ست کرده بود.

سلما هایک، با پوشیدن کفش‌ های پاشنه‌ دار صورتی نئون و ست کردن کیف ساعت شنی بالنسیاگا با لباس مشکی‌ اش، ظاهری خیره کننده را برای خود استایل کرده بود.

نمایش پاییز 2024 بالنسیاگا دیدگاه طراح خلاق دمنا را از کد های مد لس‌ آنجلس، از جمله لباس‌ های اکتیو، گرانج و لباس شب به نمایش گذاشت.

سایر ستارگان حاضر در نمایش پاییز 2024 بالنسیاگا در روز شنبه، کندال جنر، تیانا تیلور، تریسی الیس راس، اشلی گراهام، اوا لونگوریا، کایترانادا، جوی کینگ و زوئی دشانل بودند.