مارگو رابی که نقش باربی را بازی می‌کند، در حالی که در یک تور مطبوعاتی برای این فیلم حضور داشت، بهترین ظاهر باربی خود را به نمایش گذاشته است که باعث هیجان بیشتر مخاطب ها شد. این ستاره به تازگی برای تبلیغ فیلم در استرالیا بوده و با لباسی شبیه عروسک باربی اصلی 1959 به در جمع خبرنگاران حاضر شد.

در 29 ژوئن، این بازیگر لباس سفارشی Herve Leger را پوشید که دقیقاً شبیه لباس شنای راه راه سیاه و سفید OG Barbie است. لباس رابی دارای نوارهای افقی سیاه و سفید ضخیم است. برای تقلید از اولین عروسک باربی، استایلیست رابی، اندرو موکامال، این لباس را با عینک آفتابی چشم گربه‌ای با لبه سفید، پمپ‌های مانولو بلاهنیک مشکی رنگ مشکی و گوشواره‌های حلقه‌ای طلایی ساده ست کرده بود.

اگرچه باربی اصلی چتری‌های میکرو فرفری می‌پوشید که در اواخر دهه 50 رایج بود، برایس اسکارلت، آرایشگر رابی، مدل مو را با چتری‌های شیک جدید به سال 2023 آورده است. اسکارلت ابتدا موهای رابی را به شکل دم اسبی بلند جمع کرده و امواج S عالی را به سرتاسر آن اضافه کرد. اگرچه پشت سر او شبیه چیزی است که وقتی می شنویم “باربی” به آن فکر می کنیم، چتری های شل کنار آن حس مدرن تری به آن می دهد.

چتری‌های کناری اخیراً مورد توجه قرار گرفته‌اند، به‌طوری‌که ریحانا اخیراً در این روند مد قرار گرفته است و کیک پالمر نیز در مراسم جوایز بنیاد عطر 2023 مدلی مشابه را به استفاده کرده است. با این حال، وقتی به چتری های کناری فکر می کنید، ممکن است مدلی را تصور کنید که نیمی از صورت شما را می پوشاند. چتری های رابی چیزی را پنهان نمی کند، بلکه به مدل موی او بُعد و حرکت می بخشد، و ثابت می کند که با موهای چتری کناری لازم نیست صورت خود را پنهان کنید.

یکی از ویژگی های اصلی باربی در سال 1959 آرایش بی عیب و نقص او بود که شامل لب های قرمز کلاسیک بود. هنرمند آرایشی پتی دوبروف با ایجاد یک لب قرمز بی‌نقص روی رابی، این نگاه را تکرار کرد و چشم‌های او را با آرایش چشم باربی که شامل یک سایه خنثی روی پلک و خط دور چشم‌هایش می‌شود، برجسته کرد. رابی رژ گونه هلویی داشت که کاملاً مورد تأیید مالیبو بود و کل ظاهر را با یک مانیکور و پدیکور  گیلاسی به تکمیل کرده بود.