بهترین پزشک : روانشناسی موجب می‌شود افراد چگونگی کارکرد بدن و ذهن را در کنار یکدیگر درک کنند. بهره‌گیری از این دانش به تصمیم‌گیری بهتر و اجتناب از موقعیت‌های استرس‌زا کمک می‌کند. روانشناسی به مدیریت زمان، هدف‌گذاری، رسیدن به اهداف و شیوه زندگی موثر کمک می‌کند.
یک روانشناس خوب روانشناسی است که بتواند مباحث تئوری را به عمل و کاربرد تبدیل کند. روانشناس به خوبی می داند که تیپ های شخصیتی بسیاری وجود دارد و باید رفتار متناسب با همان تیپ شخصیتی در هنگام ارتباط بکار گرفته شود.

ویژگی روانشناس خوب در کرج چیست ؟

 • مهارتهای ارتباطی
 • همدردی
 • ثبات هیجان
 • پایبند به اصول اخلاقی
 • روشن فکر
 • صبور
 • قابل اعتماد

روانشناس خانم یا آقا

دکتر روانشناس زن خوب یا دکتر مرد روانشناس خوب در کرج کدام را به عنوان روانشناس تان انتخاب می کنید؟ در ابتدای امر برای پاسخ به این موضوع به طور کلی می توان گفت مرتبط است با این موضوع که شما با کدام جنسیت به عنوان روانشناس خود راحت تر هستید، یک دکتر خانم روانشناس خوب یا دکتر روانشناس مرد؟ علاوه بر آن این انتخاب مرتبط با موضوعی است که در مورد آن می خواهید با روانشناس صحبت کنید، البته هیچ قانونی در مورد آن وجود ندارد که بتوان گفت در این موضوعات خاص بهتر است به یک دکتر زن روانشناس خوب مراجعه شود و یا بالعکس.

مشاور خانواده در کرج چطور به ما کمک می کند ؟

یکی از اشکال روان درمانی مشاوره خانواده می باشد. مشاوره خانواده تلاش می کند با بهبود روابط اعضای خانواده و از بین بردن استرس ها و تنش ها به بهتر شدن وضعيت خانواده و خوشبختی اعضای آن کمک کند. مشاوره خانواده شاخه ای از علم روانشناسی نوین است که به مطالعه رفتار فرد به فرد اعضای خانواده و نقش آنها در خانواده می پردازد.

بهترین روانشناس کیست ؟

بهترین روانشناس برای اینکه بتواند به درمانجو کمک کند، نخست باید به مشکلات یا اختلالات روانشناسی او پی ببرد، بهترین راه کشف اختلالات و مشکلات درمانجو نیز شنیدن است. در پروسه درمان، همواره ابتدا باید مشکل را به خوبی تشخیص داد تا بتوان آن را درمان کرد. به همین دلیل بهترین روانشناس ، یک شنونده خوب است.

خدمات مشاوره شامل چه مواردی است؟

مشاوره ازدواج در کرج

مشاوره ازدواج در کرج امری بسیار حیاتی قبل از تشکیل کانون خانواده است. مشاوره پیش از ازدواج در کرج می بایست توسط مشاوران مجرب صورت گیرد! هر چه آموزش ها و مهارت های پیش از ازدواج برای همسر شما کاملتر باشد میزان آرامش و تفاهم شما در زندگی زناشویی بیشتر خواهد شد.

چرا مشاوره قبل از ازدواج مهم است ؟

امروزه همه ی افراد کم کم به اهمیت مشاوره قبل از ازدواج پی برده اند و کمتر کسی است که نخواهد از مزایای یک کلینیک مشاوره ازدواج در کرج بهره مند شود. اتفاقات خوبی که یک دکتر مشاوره پیش از ازدواج می تواند برای زندگی مشترک شما و همسرتان به وجود آورد، فوق العاده هستند و فقط باید به پای صحبت های وی بنشینید و به هر چه که می گوید عمل کنید تا در نهایت بتواند با موفقیت ازدواج کرده و یک زندگی مشترک فوق العاده شکل دهید.

مشاوره کودک در کرج

مشاوره کودکان در کرج نوعی خدمات روانشناسی است که بر کودکان و نوجوانان تمرکز دارد. مشاوران کودک به درمان اختلالات دوران کودکی کمک می کنند، در مسیر تربیت فرزند به والدین آموزش های لازم را ارائه می دهند و به طور کل در جهت ارتقای سلامت روان کودکان و نوجوانان حرکت می کنند.

روانشناس کودک در کرج می‌توانند آگاهی و شناخت لازم و کافی را درزمینه مسائل تربیتی کودک، شیوه های تربیتی، برخورد مناسب با رفتارها و مشکلات کودکان و همچنین اطلاعات لازم را درباره نیازهای رشدی کودکان در سنین مختلف در اختیار والدین بگذارند تا والدین بتوانند بهترین و مناسب ترین برخورد را در برابر رفتارهای مشکل‌آفرین فرزندانشان داشته باشند.

شایع‌ ترین مسائلی که نیاز به روانشناس کودک دارد

 • اختلالات یادگیری کودک
 • افسردگی کودک
 • اضطراب کودک
 • وابستگی عاطفی کودک
 • اضطراب جدایی کودک
 • پرخاشگری کودک
 • لجبازی کودک
 • عدم اعتماد به نفس کودک
 • مشکلات رفتاری و بدرفتاری کودک

راهکارهای روانشناسی کودک در کرج

والدین با شکایت های مختلف با لحن های مختلف با هیجاناتی از قبیل ناراحتی، نگرانی، ترس و یا عصبانیت تماس می‌گیرند و دنبال مشورت و راه حل هستند. مشاور کودک در دقایق اول صحبت، علاوه بر دلگرمی دادن به آن‌ها، به هیجان آن‌ها دقت می‌کند و در آن لحظه اولویت رسیدن والدین به آرامش است. یک مشاور کودک خوب در کرج چه کار می کند :

 • والدین را درک می‌کند و دلسوز آن‌هاست.
 • دلسوز کودک است و نیت بدی به سمت کودک ندارد.
 • والدین را بابت رفتارهای خوبشان تحسین می‌کند.
 • درصورتی‌که برخورد والدین جان کودک را تهدید نکرده است، احساس عذاب نکنند و به این روانشناس اعتماد کنند.

هدف از مشاوره کودک چیست ؟

هدف از مشاوره کودک در کرج، این است که به کوکان و نوجوانان کمک کنیم تا با به شیوه بهتری با احساساتشان سازگار شوند، مشکلات خود را درک کنند، مهارت های مقابله ای لازم را پرورش دهند و در نهایت بتوانند بهترین تصمیم ها را بگیرند. جلسات مشاوره کودک تنها به کودکان اختصاص ندارد و ممکن است درمانگر ابتدا تلاش کند تا والدین را آگاه سازد وروش های تربیتی مناسب را به آن ها آموزش دهد.

مشاوره تحصیلی در کرج

مشاور علاوه بر مشاوره تحصیلی در کرج شما، از نظر استرس و اضطراب هم شما را آماده میکند و با راهنمایی هایی که انجام میدهد استرس و اضطراب شما را کاهش می دهد و شما هم از لحاظ تحصیلی و روانی برای این آزمون مهم آماده می شوید. البته باید این را هم بدانید که استفاده ی مفید و کامل از دستیابی به شماره مشاوره تحصیلی در کرج باید از چندی قبل از امتحان ارتباط برقرار کنید تا برنامه ریزی های دقیق را انجام دهد.

مشاوره تحصیلی در کرج شامل چه مواردی می شود ؟

مشاوره تحصیلی کنکور سراسری در کرج : داوطلبان کنکور سراسری در کرج در تیرماه هر سال طی آزمون سراسری به رقابت با یکدیگر می پردازند. موفقیت در کنکور سراسری و دستیابی به اهداف بلند مدت برای آینده ای بهتر نیازمند دانستن و داشتن مواردی مثل منابع کنکور سراسری، استفاده از کتاب های کمک آموزشی و آزمون های آزمایشی خوب برای رشته ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان در کنکور سراسری، مشاوره برنامه ریزی درسی و تست زنی در کنکور سراسری در کرج ، نحوه صحیح مطالعه دروس برای موفقیت در کنکور سراسری، استفاده از نعطیلات نوروز یا عید برای مطالعه دروس عقب افتاده، جمع بندی کنکور سراسری و در نهایت مدیریت و کنترل زمان در کنکور سراسری هستیم.

مشاوره تحصیلی دانشگاهی در کرج

یکی از مواردی که همواره تمامی داوطلبان به نوعی با آن درگیرند انتخاب دانشگاهی است که قرار است در آن به تحصیل بپردازند. همه ی داوطلبان دوست دارند در بهترین دانشگاه ها در نزد معروفترین اساتید به تحصیل بپردازند و کسب علم کنند. اما همیشه معروف ترین ترین دانشگاه ها بهترین در رشته های موجود نیست و گاهی در رشته ای خاص دانشگاهی که معروفیت چندانی ندارد موفق تر عمل کرده است و داشتن اطلاعات در مورد این دانشگاه ها با مشورت گرفتن از مشاورین مجرب حاصل خواهد شد.

مشاوره تحصیلی کنکور کاردانی به کارشناسی

شاید خیلی از خانواده ها و داوطلبان ندانند که کنکور کارشناسی به دو صورت پیوسته و غیر پیوسته برگزار می شود. در کارشناسی پیوسته، داوطلبان پس از کسب رتبه در کنکور، انتخاب رشته کرده و مستقیما وارد رشته دانشگاهی در مقطع کارشناسی می‌ شوند. به طور معمول مدت تحصیل کارشناسی بین چهار تا شش سال می‌ باشد.

مشاوره تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد

هر ساله در اواخر آذرماه داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد فرصت دارند تا در این آزمون ثبت نام کنند. یکی از ویژگی هایی که این شرکت کنندگان باید داشته باشند این است که دارای مدرک کارشناسی باشند یا حین تحصیل در این مقطع باشند. بعد از این که در آذرماه ثبت نام صورت گرفت داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف در اردیبهشت ماه به رقابت می پردازند و در خرداد ماه همان سال جواب اولیه آزمون در اختیار داوطلبان قرار میگیرد تا بتوانند بر اساس رتبه ای که کسب کرده اند رشته های مورد علاقه خود را به ترتیب انتخاب کنند تا در شهریور ماه پاسخ نهایی داوطلبان به آن ها داده شود.