کایلی جنر فرزند کایلی کریستن جنر در 10 اوت 1997 در لس آنجلس، متولد ده است. کایلی جنر یک شخصیت تلویزیونی ، مدل، بازیگر، کارآفرین، اجتماعی و شخصیت رسانه های اجتماعی آمریکایی است. به عنوان دختر کیتلین جنر و کریس جنر، کایلی به عنوان کوچکترین فرزند یک خانواده مشهور محسوب می شود. او قبل از اینکه در سال 2012 از مدرسه خارج شود تا در خانه تحصیل کند، در مدرسه سیرا کانیون تحصیل کرد. او در سال 2015 با دیپلم دبیرستان از مدرسه لورل اسپرینگز فارغ التحصیل شد و برنامه آموزش در خانه خود را به پایان رساند.

در آن زمان، او یکی از مشهورترین شخصیت های جهان بود. کایلی برای بازی در Keeping Up with Kardashians به خانواده اش پیوست. شهرت او هر سال بیشتر می‌شد و باعث شد در سال 2012 خط لباس “کندال و کایلی” را به همراه خواهر خود کندال جنر برای PacSun راه‌اندازی کند. او و کندال همچنین رمان علمی تخیلی، شورشیان: شهر ایندرا، را در سال 2014 منتشر کردند.

در آن سال، او همچنین خطی از اکستنشن مو از طریق موی Bellami به نام Kylie Hair Kouture راه اندازی کرد. کایلی در سال 2015، یک برند لوازم آرایشی را راه‌اندازی کرد، یک خط فوق‌العاده موفق از کیت‌های لب و «kyshadows». کایلی موضوع اسپین آف KUWTK در سال 2017، Life Of Kylie بود.

شهرت کایلی جنر

کایلی جنر بیشتر به خاطر عضوی از خانواده و امپراتوری کارداشیان و جنر شناخته می شود.

زندگی شخصی

کایلی چهار خواهر و برادر ناتنی بزرگتر دارد: کورتنی کارداشیان، کیم کارداشیان، کلویی کارداشیان و راب کارداشیان از طرف مادرشان، و چهار خواهر و برادر ناتنی بزرگتر از طرف کیتلین برتون جنر، کیسی جنر، براندون جنر و برودی جنر. در دوران نوجوانی، کایلی تصاویری از خود را در رسانه های اجتماعی منتشر می کرد که در افزایش طرفدارانش در رسانه های اجتماعی نقش داشت.

استفاده کایلی از پرکننده‌های لب و ادعای جراحی‌های زیبایی، در سال 2015، چالش شایع و بحث‌برانگیز «Kylie Jenner Challenge» را ایجاد کرد. او در اواخر سال 2015 با رپر تایگا، زمانی که او 17 ساله بود و او 25 ساله بود، به‌طور بحث‌ برانگیزی شروع به رابطه کرد. آنها در می 2016 از هم جدا شدند. اسکات در آوریل 2017، و تنها پنج ماه بعد، اخباری مبنی بر حاملگی اولین فرزندشان منتشر شد. دختر آنها، استورمی وبستر، در 1 فوریه 2018 به دنیا آمد.

فعالیت های خیریه

کایلی از زمان شروع شهرتش در امور خیریه فعال بوده است. او یک حساب کاربری در eBay راه اندازی کرد تا لباس های قدیمی را برای بیمارستان کودکان لس آنجلس به حراج بگذارد. او همچنین برای جمع آوری پول برای بنیاد رابین هود، Kickn’ It For Charity و غیره کار کرده است. او یکی از حامیان فعال جامعه دگرباشان جنسی بوده است، و در سال 2017، یک کیت لب مخصوص منتشر کرد که نزدیک به 500000 دلار برای Smile Train جمع آوری کرد.