کیلین مورفی برنده اسکار 2024 را به زودی بیشتر خواهید دید. ورساچه این برند لوکس ایتالیایی روز چهارشنبه اعلام کرد ستاره اوپنهایمر، 47 ساله، اولین حضور خود را به عنوان یک ستاره کمپین ورساچه در 3 آوریل انجام می دهد. این بازیگر در کمپین جهانی نمادهای ورساچه شرکت خواهد کرد، که در آن او “تکه های کلیدی و جاودانه” را از مجموعه لباس های مردانه به همین نام مدل می کند.

مورفی یک تناسب خوب ورساچه را دوست دارد

این برند ایتالیایی در واقع لباس کلاسیکی را که او در مراسم جوایز اسکار پوشیده بود ایجاد کرد. استایلیست او، رز فورد، این استایل را با یک پیراهن لباس چین دار مزین شده با پاپیون، یک سنجاق سینه سفارشی Sauvereign و کفش های لوفر آکسفورد برای ظاهری برجسته و شیک ست کرد، که وقتی مورفی برای بازی در اوپنهایمر جایزه بهترین بازیگر مرد را دریافت کرد، در مرکز صحنه قرار گرفت. همچنین بزرگترین جایزه شب، بهترین فیلم را به خانه برد.

دوناتلا ورساچه، مدیر خلاق این برند، در این اطلاعیه به اشتراک گذاشت: «از اینکه کیلین به خانواده ورساچه می‌ پیوندد هیجان‌ زده هستم. او واقعاً یک بازیگر استثنایی است و کاملاً شایسته برنده شدن در اسکار است. او در مقابل دوربین مغناطیسی و مسحور کننده است و من دوست داشتم ببینم او ورساچه را زنده می کند.

در این فصل جوایز، فراتر از اسکار، ستاره پیکی بلایندرز بیش از هر زمان دیگری مهارت استایل خود را ثابت کرده است. در مراسم جوایز SAG 2024 در 24 فوریه، این مرد ایرلندی یک کت و شلوار نواری با یک پاپیون از سنت لوران پوشید. اما او اکثراً ظاهر خود را کم رنگ نگه داشته است، مانند لباس تک رنگی که در مراسم PGA Awards در 25 فوریه به تن کرد.