کندال جنر اهداف زیبایی است. دوره زمانی. چه لب قرمز بی‌نقص او باشد، چه چشم اسموکی، یا رشته‌ موهای براق غیرممکن او، اغلب سایرین همیشه به دنبال تقلید از ظاهر او هستند. در طول تعقیب استایل و حالت های مو متوجه یک روند شده ایم. کندال جنر دوست دارد یک قسمت مرکزی موهای خود را بپوشاند (تقریباً منحصرا). و (جای تعجب نیست) او این کار را به خوبی انجام می دهد. در واقع، تا زمانی که جنر راه را نشان نداد، نمی‌دانستیم که بخش مرکزی چقدر می‌تواند همه کاره باشد.

بهترین ظاهرهای او و نحوه ایجاد دوباره آنها را مرور کنید!

بافت ژولیده روشی کلاسیک برای حالت دادن به موهای وسط است و هیچکس بهتر از کندال جنر این کار را انجام نمی دهد. برای به دست آوردن بافتی نرم و قابل لمس مانند این، اسپری خشک را امتحان کنید.

نوار کناری شل با تکه های سخاوتمندانه افتاده است؟ بررسی کنید. آیا می خواهید اینگونه بدرخشید؟ این ظاهر را با گوشواره های سایز بزرگ و آرایش ملایم آلا جنر ست کنید و مطمئن باشید که می درخشید.

شما معمولاً به موهایی که قسمت مرکزی آن را کنار هم می‌کشند فکر نمی‌کنید، اما جنر ثابت می‌کند که این کار درست است. با یک اتو فر کننده، چند تا خم ملایم به موهای خود اضافه کنید، مقداری سرم براق کننده را از میان تار موهای خود بمالید، و همه چیز را به یک سمت جمع کنید تا ظاهری آماده برای مهمانی داشته باشید.

یا دم اسبی شیک‌تر را امتحان کنید. این ظاهر میتوان با ، یک برس مو برای صاف کردن موها، و اسپری مو با اسپری براق کننده برای ایمن کردن و تقویت آن ایجاد کرد. عامل درخشش را فراموش نکنید که قبل از اینکه با این دم اسبی الهام گرفته شده از کندال جنر بیرون بروید، یک دم اسبی را روی انتهای آن و پایه دم اسبی خود را بپیچید.

دفعه بعد که موهای خود را بلند کردید، سعی کنید یک قسمت کودک درست در مرکز قرار دهید تا کمی به جنر شبیه شوید و خاص به نظر برسید.