تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۸:۵۲
کد خبر : 6966

کندال جنر و جونگ کوک از BTS در کمپین جدید کالوین کلین حضور دارند

کندال جنر و جونگ کوک از BTS در کمپین جدید کالوین کلین حضور دارند

کندال جنر، جونگ کوک از BTS، در حال آوردن قدرت ستاره خود به کمپین جدید پاییز 2023( Calvin Klein کالوین کلین) برای فصل پاییز آینده هستند. این کمپین از مضمون لذت و بازی استفاده می‌ کند، زیرا ستاره‌ ها در حال مدل‌ سازی لباس‌ های جین و لباس‌ های جدا شده در ژست‌ های زیبا

کندال جنر، جونگ کوک از BTS، در حال آوردن قدرت ستاره خود به کمپین جدید پاییز 2023( Calvin Klein کالوین کلین) برای فصل پاییز آینده هستند.

این کمپین از مضمون لذت و بازی استفاده می‌ کند، زیرا ستاره‌ ها در حال مدل‌ سازی لباس‌ های جین و لباس‌ های جدا شده در ژست‌ های زیبا دیده می‌ شوند. در یک عکس سیاه و سفید، کندال جنر، 27، با شلوار گشاد همسان در حالی که موهایش به پهلو کشیده شده است دیده می شود.

او در تصاویر دیگری نیز دیده می‌ شود که یک کت شلوار مشکی به تن دارد.

در همین حال، جونگ کوک، ستاره کی پاپ، در حالی که یک ژاکت باز شده با یک کراوات باریک مشکی و یک شلوار جین با امضای کالوین کلاین که از بالای کمر بند بیرون زده اند، به تصویر کشیده شده است.

کایلی جنر پیش نمایشی از جدیدترین کمپین را در مجموعه ای از عکس های فوری در اینستاگرام منتشر کرد و کالوین کلین را تگ کرد.

در عکس‌ها، او شلوار جین استریت آبی کالوین کلین و با یک کت شلوار جین کلاسیک را می‌ پوشید.

جنر همچنین از ست لباس نمادین خانه مد الگو برداری کرد و در حالی که روی تخت ژست گرفته بود، از یک برالت مثلثی بدون خط نخی مدرن و یک بند نخی مدرن استفاده کرد.

این ستاره سابقه طولانی با کالوین کلین دارد، او برای اولین بار در سال 2015 با بازی در کمپین جین کالوین کلین برای این برند کار کرد. او از آن زمان تاکنون کمپین های تبلیغاتی متعددی برای این برند مد راه اندازی کرده است.

برچسب ها :

ناموجود