روز چهارشنبه کندال جنر، این سوپر مدل 27 ساله در حالی که ماشینش را در پمپ بنزینی در لس آنجلس پر می کرد، با استایل شیک خیره کننده به نظر می رسید. کندال یک لباس میدی سرمه ای و چکمه های رکابی راه راه به تن داشت و ظاهر خود را با یک عینک آفتابی مشکی و گوشواره حلقه ای نقره ای تزیین کرده بود.

ظاهر جدید جنر چند روز پس از جشن تولد 43 سالگی خواهرش کیم کارداشیان در رستوران فونکه بورلی هیلز صورت می گیرد. در جشن تولد کیم در حالی که کارداشیان یک لباس ماکسی بیکینی وصله‌ دار قرمز رنگ از بالنسیاگا پوشیده بود، کندال جنر در یک لباس طرح پلنگی با آستین‌ های بلند تا زمین خودنمایی می‌ کرد.

کیم کارداشیان بعداً مجموعه‌ ای از عکس‌ های گروهی از جشن‌ های خود را با جنر و دیگر خواهران، کلویی کارداشیان و کایلی جنر، همراه با مادر کریس جنر به اشتراک گذاشت.

“خوشحالم که به جکپات دوستان رسیدم!” کیم در توضیح عکس‌ ها شروع کرد: «هیچ وقت نمی‌ توانستم تصور کنم که اینقدر خوش شانس باشم که این دخترها را دوستانم بنامم. ممنونم از عشق تولدت.»

او سپس گفت که خواهر باردارش کورتنی کارداشیان بارکر در مراحل پایانی بارداری خود در بستر استراحت است و به همین دلیل قادر به انجام این کار نبود. کورتنی، 44 ساله، در حال حاضر منتظر چهارمین فرزندش است. اولین فرزندش با همسرش تراویس بارکر.

هیلی بیبر، دوست داشتنی کندال نیز در این جشن حضور داشت و این دو با کیم در مهمانی پر ستاره که کیمورا لی سیمونز، لورن سانچز و ایوانکا ترامپ نیز در آن حضور داشتند، عکس گرفتند.

بیبر یک استایل قهوه‌ ای را برای این جشن انتخاب کرده بود و یک دامن مینی چرم را با یک تی‌ شرت سفید، یک ژاکت جیر قهوه‌ ای و یک جفت کفش پاشنه‌ دار قهوه‌ای ترکیب کرده بود.