تاریخ انتشار : شنبه ۹ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۷
کد خبر : 11688

کندال جنر در برف با کت سفید کرکی شیک به نظر می رسد

کندال جنر در برف با کت سفید کرکی شیک به نظر می رسد

کندال جنر در فصل زمستان در برف گرم و دنج می ماند. این مدل 28 ساله، روز پنجشنبه در اینستاگرام عکس‌ هایی از خود به اشتراک گذاشت که با یک کت سفید خزدار شیک به نظر می رسد. عکس زیر کندال جنر را نشان می‌ دهد که با لبخندی ملایم و دستکش‌ های مشکی‌ اش،

کندال جنر در فصل زمستان در برف گرم و دنج می ماند. این مدل 28 ساله، روز پنجشنبه در اینستاگرام عکس‌ هایی از خود به اشتراک گذاشت که با یک کت سفید خزدار شیک به نظر می رسد.

عکس زیر کندال جنر را نشان می‌ دهد که با لبخندی ملایم و دستکش‌ های مشکی‌ اش، به آرامی به جلو نگاه می‌ کند.

اخیراً، جنر هنگام تعطیلات در آسپن، آب و هوای سرد تری را در آغوش گرفته است و از این فرصت استفاده کرده و ظاهری جسورانه زمستانی خود را دارد. در اوایل این ماه، این سوپر مدل که اخیراً از رپر بانی بد جدا شده بود، چندین استایل برجسته در اطراف این شهر کوهستانی پوشید.

جنر فراتر از اینکه با لباس های گرم استایل خود را نشان می دهد، تعطیلات خود را در آسپن به اسکی و گذراندن وقت با دوستان معروف هیلی و جاستین بیبر، نینا دوبرو و شان وایت گذرانده است. جاستین فرار آنها از کلرادو را در استوری اینستاگرام خود ثبت کرد و عکس هایی از این دوستان منتشر کرد.

جنر از اسکی استراحت کرد تا کریسمس را در خانه جشن بگیرد، جایی که او و خواهرانش با سنت های خانوادگی و شادی کامل جشن گرفتند. خواهر او، کایلی جنر، ویدئو هایی را در اینستاگرام از جشن های تعطیلات کارداشیان و جنر منتشر کرد، از جمله ویدئویی از همگام سازی دختران با آهنگ “Santa Tell Me” آریانا گرانده.

برچسب ها :

ناموجود