کایلی جنر تولد برند مد جدید خود خی را جشن می گیرد! روز پنجشنبه، جنر برای شام با خواهرش کندال جنر و دوست صمیمی‌ شان هیلی بیبر در جورجیو بالدی در سانتا مونیکا بیرون آمدند و هر سه لباس‌ های مشکی شیک برند جدید را به تن داشتند.

کایلی، مو هایش را در حالی که یک تاپ چرم مصنوعی مشکی و شلوار همسان از برندش را پوشیده بود، مو های خود را به شکل باز پوشیده بود. این سوپر مدل که سه‌ شنبه در اینستاگرام فعالیت مد جدید خود را اعلام کرد استایل خود را با کفش‌ های پاشنه دار و یک کیف کوچک مشکی ترکیب کرده بود.

در همین حال، ظاهر کندال شامل یک لباس میدی از چرم مصنوعی مشکی بدون بند با کفش های نوک تیز و جوراب شلواری ست کرده بود. این سوپر مدل که مو هایش را شیک آراسته بود ظاهر خود را با یک کیف مشکی کوچک تکمیل کرده بود.

بیبر، نیز شیک به نظر می رسید و یک لباس مینی از چرم مصنوعی مشکی بدون بند انتخاب کرده بود که روی یک یقه اسکی مشکی مناسب قرار داده بود. هیلی با یک عینک آفتابی مشکی، جذابیت بیشتری به لباس خود اضافه کرده بود.

در همان شب، کایلی ویدیویی را در تیک تاک خود به اشتراک گذاشت که او را با کندال و هیلی نشان می داد. هنگامی که کندال و بیبر در تصویر ظاهر شدند و لیوان های نوشیدنی در دست داشتند.

ستاره کارداشیان ها همچنین روز پنجشنبه با انتشار پستی در اینستاگرام “تولد” برند جدید خود را جشن گرفت.

کایلی در استوری اینستاگرام خود عکس دیگری از ایستادن خود در کنار کیک و همچنین ویدیو هایی را که خواهرش و بیبر در استوری خودشان به اشتراک گذاشته بودند، منتشر کرد.

در ویدئویی از کندال که خواهر کوچکترش بازنشر کرد، این مدل در مقابل آینه ژست گرفت و لباس خی برند خود را که در این کلیپ تگ کرده بود به همراه به نمایش گذاشت.