تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۷:۰۹
کد خبر : 6722

پیکه و کلارا چیا با استایل شگفت انگیز در کنار هم دیده شدند + عکس

پیکه و کلارا چیا با استایل شگفت انگیز در کنار هم دیده شدند + عکس

جرارد پیکه و کلارا چیا در حال صرف ناهار در شهر زیبای بارسلون دیده شدند. این دو در حالی که پاپاراتزی ها آنها را در حال راه رفتن و دست در دست هم بودن دیدند، آنها لبخند می زدند. با پوشیدن لباس‌ های مکمل سفید و آبی، آنها بدون زحمت استایل خود را به نمایش

جرارد پیکه و کلارا چیا در حال صرف ناهار در شهر زیبای بارسلون دیده شدند. این دو در حالی که پاپاراتزی ها آنها را در حال راه رفتن و دست در دست هم بودن دیدند، آنها لبخند می زدند.

با پوشیدن لباس‌ های مکمل سفید و آبی، آنها بدون زحمت استایل خود را به نمایش گذاشتند و به دلیل محبوبیت و ظاهرشان در مرکز توجه قرار گرفتند.

کلارا در مجموعه شیک خود ظرافت را به نمایش می گذاشت و یک تاپ سفید تک شانه به همراه شلوار آبی روان پوشیده بود. کلارا برای تکمیل ظاهر خود یک کیف پول آبی روشن تر و جذاب به همراه داشت.

او صندل های سفید بند دار را انتخاب کرد که راحتی را فراهم می کرد و کاملاً تاپ یک شانه او را تکمیل می کرد. کلارا با اکسسوری‌ ها، گوشواره‌ های حلقه‌ ای اسپرت و گردن‌ بند نازک ظریفی که گردنش را تزیین می‌کرد، به ظاهرش جذابیت بخشید.

کلارا برای محافظت از چشمانش در برابر آفتاب درخشان اسپانیایی، عینک آفتابی مشکی به چشم زد که حس رمز و راز و پیچیدگی را به ظاهر کلی او اضافه کرد. در کنار او، جرارد پیکه حس مد آرام و در عین حال شیک خود را به نمایش گذاشت. او با انتخاب ظاهری معمولی و در عین حال شیک، یک تی شرت آبی راحت به تن کرد که کاملاً مکمل لباس کلارا بود و با شلوار جین کلاسیک و کفش های کتانی شیک ست شد.

گردش جرارد پیکه و کلارا چیا پس از آن صورت گرفت که ظاهراً بازیکن سابق فوتبال با کلارا در عمارتی که زمانی در اولین بارداری شکیرا لحظاتی را با شکیرا به اشتراک گذاشته بود، اقامت می کرد.

پپه دل رئال، روزنامه‌نگار به El Programa de Ana Rosa گفت: «در سال 2012، تصاویر بارداری و رفتن به بیمارستان در آن خانه بود. به گفته پپه، این ملک همچنین اولین خانه شکیرا در اسپانیا است. او اطمینان داد: «شکیرا در سال 2012 زمانی که به بارسلونا رسید در آن خانه زندگی می کرد.

برچسب ها :

ناموجود