تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۰
کد خبر : 10496

ویکتوریا بکهام و دخترش با استایل شیک از سرزمین عجایب لذت می برند

ویکتوریا بکهام و دخترش با استایل شیک از سرزمین عجایب لذت می برند

فصل تعطیلات است و ویکتوریا بکهام مطمئن می شود دخترش هارپر سون که با همسرش دیوید بکهام شریک است، برای جشن روحیه ای خوب داشته باشد. این دو مادر و دختر اخیراً در هاید پارک در لندن، انگلستان دیده شدند. شانزدهمین سالگرد جشن این رویداد است و به مدت شش هفته با جاذبه ها، فعالیت

فصل تعطیلات است و ویکتوریا بکهام مطمئن می شود دخترش هارپر سون که با همسرش دیوید بکهام شریک است، برای جشن روحیه ای خوب داشته باشد. این دو مادر و دختر اخیراً در هاید پارک در لندن، انگلستان دیده شدند. شانزدهمین سالگرد جشن این رویداد است و به مدت شش هفته با جاذبه ها، فعالیت ها، سرگرمی ها، غذاها، نوشیدنی ها و موارد دیگر ادامه دارد.

دیوید و بقیه فرزندانشان، بروکلین بکهام، رومئو بکهام، و کروز بکهام، برای این سرگرمی نیامدند، اما احتمالاً همه آنها برای تعطیلات دوباره گرد هم می آیند.

سرزمین عجایب زمستانی ویکتوریا و هارپر

ویکتوریا با پوشیدن لباس تمام مشکی و یک کلاه بیسبال مارک دار استایل خود را گرم نگه داشته بود و در یک لحظه چند شاه بلوط بو داده خرید تا از آن لذت ببرد. به نظر می رسید که آنها به صورت گروهی با تعدادی از دوستان هارپر و والدینشان رفتند.

هارپر، که در ماه سپتامبر 12 ساله شد، برای برخی هیجان‌ ها آماده بود و در حال انجام یکی از سواری‌ های سریع بود. او یک هودی سفید پوشیده بود و موهایش را بافته بود. او در میان دوستانی بود که همه آماده بودند تا خوش بگذرانند دیده می شد.

این مادر49 ساله ویکتوریا بکهام با خوشحالی از تنها دخترش عکس می گرفت و از آن لذت می برد.

همراه با سواری، هارپر و دوستانش از برخی از جاذبه های دیگر مانند بازی لذت بردند. او مقداری تنقلات را نگه داشت و از وقت خود با یک دوست لذت برد.

برچسب ها :

ناموجود