هیلی بالدوین بیبر هنگام قدم زدن در خیابان‌ های غرب هالیوود با همسر جاستین بیبر، در لحضه رمانتیک و عاشقانه دیده می شوند. صبح روز دوشنبه، این سوپر مدل 26 ساله در حالی که در حال قدم زدن با جاستین در هالیوود غربی، کالیفرنیا بود، با گردنبند الکس ماس دیده شد.

هیلی، گردنبند طلایی “B” را که احتمالاً ادای نام خانوادگی مشترک او و همسرش است با یک تی شرت سفید و دامن تنیس مشکی پوشیده بود.

هیلی با گردنبند “B” با گوشواره های اشکی طلا، با کفش مشکی، یک کیف شانه ای مشکی و عینک آفتابی باریک مشکی استایلی هماهنگ با جاستین داشت.

جاستین بیبر، با شلوار جین آبی گشاد، کلاه بیسبال سبز تیره و کفش ورزشی نایک سفید با جزئیات سبز تیره به تن داشت.

الکس ماس، طراح، می گوید: “احساس خوبی است که می دانیم یکی از مورد علاقه ترین اکسسوری او را خلق کرده ایم.” ماس ادامه می دهد: “همیشه هدف ما ایجاد جواهرات جاودانه است. طراحی حباب از مرجعی مستقیماً از هیلی گرفته شده است.”

حساب رسمی این طراح جواهرات در اواخر سپتامبر ویدیویی از نزدیک از گردنبند را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. ظاهر اخیر هیلی در گردنبند «B» تزیین شده پس از آن رخ می دهد که او این گردنبند را در اواخر آگوست و اوایل سپتامبر به نمایش گذاشت.

اگرچه این مدل اغلب با گردنبند در کنار همسرش دیده شده است، هیلی در یک شب دخترانه با دوستان صمیمی کندال جنر و جی جی حدید در جورجیو بالدی، رستوران ایتالیایی سانتا مونیکا، گردنبند را به نمایش گذاشت.

در شب 27 آگوست، هیلی با یک لباس کوتاه سفید، تزئین شده با طرحی از نقاط زرد و نارنجی روشن، با کفش های و پاشنه‌ بلند بند دار سفید، گوشواره‌ های طلایی، پایان تابستان را جشن گرفت.