در حالی که برای اکثر برندهای زیبایی چند سال طول می‌کشد تا طرفدارانی به دست آورند، رود هیلی بیبر یک شبه موفق شد. در 15 ژوئن، بیبر برای جشن اولین تولد رود در نیویورک یک مهمانی برپا کرد و او شبیه یک شاهزاده خانم باربی با لباس براق و استایل خاص نسل جدید بود.

لباس سفارشی بیبر با ظاهر جذاب و یک یک کیف مینی خیره‌کننده و چوکر الماس، ناودانی‌های الماس،ترکیب کرده تا استایلی شگفت انگیز داشته باشد.

برای هیلی بیبر این یک واقعیت است که پوست آفتاب‌ بوسیده‌اش به آسمان می‌درخشید، بیبر شبیه عروسک باربی واقعی به نظر می‌رسید. و موهایش یک پیچ و تاب خاص به او اضافه کرده بود. او موهایش را در یک موی تابدار پشت صاف با یک سنخ به سمت پایین پوشیده بود و ما را به یاد مدل‌های موی سیخ‌دار مختلف می‌اندازد که در اوایل دهه 2000 شایع بود. دوستداران زیبایی مانند بیلی آیلیش اخیراً این استایل را با مدل‌های جدید که خود دارای میخ‌های مختلف هستند، بازگردانده‌اند. بیبر نشان می‌دهد که می‌توانید با مدل موی جذاب دخترانه نیز مینیمال شوید.

هیلی بیبر تا جایی که استایلش اجازه میداد از ، لاک قرمز روی انگشتان پا و مانیکور فرنچ توت فرنگی با نوک صورتی و پایه قرمز روی ناخن های بادامی اش استفاده کرده بود. بدون پوست لعاب از سر تا انگشتان پایش و او رنگ شبنمی خود را با ضرب رنگ صورتی تک رنگ، لحظه ای بیبر نخواهد بود. او سایه چشم صورتی مات دودی در امتداد پلک، چین و خط مژه پایینی خود می‌پوشید. مژه های بالدار و ابروهای پردارش بُعدی ملایم به ظاهرش می بخشید و رژگونه صورتی روشن و لب صورتی مایل با انسجام کلی خاص ایجاد می کرد.