تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۰
کد خبر : 14534

هنر نمایی شکیرا در فینال کوپا آمریکا خبرساز می شود!

هنر نمایی شکیرا در فینال کوپا آمریکا خبرساز می شود!

شکیرا به علاقه خود به فوتبال بازگشته است. نماد کلمبیایی و علاقمند به فوتبال در یک رویداد ورزشی دیگر اجرا خواهد کرد. این بار شکیرا طرفداران فوتبال را در اختتامیه کوپا آمریکا 2024 سورپرایز خواهد بود. این خبر در بیانیه ای که توسط CONMEBOL منتشر شد تأیید شد و ادعا کرد که شکیرا اولین هنرمندی

شکیرا به علاقه خود به فوتبال بازگشته است. نماد کلمبیایی و علاقمند به فوتبال در یک رویداد ورزشی دیگر اجرا خواهد کرد. این بار شکیرا طرفداران فوتبال را در اختتامیه کوپا آمریکا 2024 سورپرایز خواهد بود.

این خبر در بیانیه ای که توسط CONMEBOL منتشر شد تأیید شد و ادعا کرد که شکیرا اولین هنرمندی خواهد بود که در فینال کوپا آمریکا، یکی از قدیمی ترین تورنمنت ها در تاریخ این ورزش، اجرا می کند.

آلخاندرو دومینگوئز، رئیس CONMEBOL گفت: «شکیرا یک ستاره خارق‌ العاده آمریکای جنوبی است که تمام دنیا را خیره کرده است. “ترانه های او در گوشه و کنار کره زمین خوانده و رقصیده می شود و هنر او را به پدیده ای جهانی تبدیل می کند که از مرزها می گذرد و به میلیون ها نفر می رسد. ما مطمئن هستیم که اجرای او در صحنه کوپا آمریکا 2024 این پیام را ترویج خواهد کرد. اشتیاق و اتحاد از طریق ورزش.”

این اجرا پس از انتشار موفقیت آمیز رکورد جدید شکیرا، “Las Mujeres Ya No Lloran” است که او را در یک تور جهانی از نوامبر امسال آغاز می کند. او 14 نمایش در سراسر آمریکای شمالی برنامه ریزی شده است.

زمان فینال کوپا آمریکا

فینال کوپا آمریکا یکشنبه 14 جولای برگزار می شود. میزبانی آن در استادیوم هارد راک در میامی فلوریدا برگزار می شود که انتظار می رود بیش از 54000 مهمان در آن حضور داشته باشند

برچسب ها :

ناموجود