تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۱۸
کد خبر : 14526

ناخن های هلویی سلنا گومز ترند اصلی تابستان خواهند بود!

ناخن های هلویی سلنا گومز ترند اصلی تابستان خواهند بود!

سلنا گومز همیشه در مورد مد و زیبایی یک ترند بوده است، و ما شرط می‌ بندیم که او در شروع روند مانیکور تابستان امسال نقش داشته باشد. اگر آشنا نیستید، همه لاک های جسورانه و طرح های سه بعدی خود را با رنگ های خنثی و کوچکترین درخشندگی عوض می کنند. در جشنواره فیلم

سلنا گومز همیشه در مورد مد و زیبایی یک ترند بوده است، و ما شرط می‌ بندیم که او در شروع روند مانیکور تابستان امسال نقش داشته باشد. اگر آشنا نیستید، همه لاک های جسورانه و طرح های سه بعدی خود را با رنگ های خنثی و کوچکترین درخشندگی عوض می کنند. در جشنواره فیلم کن در اوایل سال جاری، این زن 31 ساله مانیکور قرمز کلاسیکی پوشید و روی فرش قرمز نمادین، رفت. هفته گذشته، گومز اولین مانیکور رژگونه تابستانی را ارائه کرد، و برای چهارم ژوئیه، مانیکورهای مینیمالیستی خود را حفظ کرد.

در ۷ جولای، تام باچیک، مانیکوریست گومز، سلفی شیرینی از او و مانیکور جدیدش در اینستاگرام منتشر کرد. مانیکور هلویی گومز دارای ته رنگ هلویی ملایم و ریزترین درخشش بود..

در عکس، گریم سلنا گومز روشن و برنزی بود. او مژه های بال و پر می زد و گونه هایش رژگونه صورتی مرجانی داشت. گومز با هدبند سفیدی که با لباس ماکسی Free People San Tropez او مطابقت داشت، لباس خود را مانند مانیکورش معمولی نگه داشت.

مانیکور گومز در تمام طول سال بی انتها است، اما رنگ هلویی، رنگی است که به سختی وجود دارد و حسی هیجان انگیزتر از لاک کلاسیک بژ شما دارد.

برچسب ها :

ناموجود