ادل راهش را با لباس مشکی می شناسد. زیبایی شناسی خاص این خواننده تماماً در مورد زرق و برق کلاسیک است که در چشمان دودی، آستر بالدار، موهای کاملاً کلاسیک، و لباس های مجلسی تیره و دوخته شده که مستقیماً از موسیقی او بیرون آمده اند ظاهر می شود. برای تمجید از ظاهر، او معمولاً به ناخن‌ های ساده و برجسته می‌ چسبد.

با این حال، برای آخر هفته اقامت خود در لاس وگاس، ادل یک مانیکور نسبتاً ماجرا جویانه پوشید و یک مانیکور نیمه ملایم و نیمه مشکی را انتخاب کرد که به همان اندازه که رسمی بود سرگرم کننده بود.

در 15 اکتبر، ادل یک تعداد عکس اینستاگرامی از ظاهر کامل خود را به اشتراک گذاشت. نگاهی از نزدیک به ناخن‌ ها، مو ها، آرایش و جزئیاتی داد که به همان اندازه از ردیف پشتی ظاهر می‌ شدند.

بلافاصله به محض اینکه این ظاهر را منتشر کرد، روی ناخن هایی که توسط هنرمند قدیمی ناخن او، زولا گانزوریگت ساخته شده بود، زوم شد. ناخن‌ های متوسط ​​بلند و بادامی شکل، یک چرخش سرگرم‌ کننده در نوک‌ های فرانسوی کلاسیک بود.

هر یک از ناخن‌ های او پایه‌ ای کلاسیک داشت، به لطف یک سایه ملایم با پوست. سپس، جایی که نوک ناخن های او به طور طبیعی تشکیل می شد، به نصف تقسیم شدند. یک طرف مشکی تیره داشت، که کاملاً با طرف دیگر تضاد داشت، که همان سایه ملایم را تا نوک ادامه می داد. در ابتدای نوک، درست در وسط محل تلاقی دو رنگ، یک بدلیجات کوچک برای زرق و برق بیشتر قرار داشت.

جذابیت او یک لحظه خاص ادل بود. این ستاره در بالای پوست مات و برنزه‌ ای و کمی رژگونه، ظاهری شفاف داشت. مو های این خواننده به همان اندازه که انتظار داشتید جذاب بود. بلوند سفید با ریشه های بلوند تیره تر، موهایش پر از حجم، درخشش و جهش بود. او آن را در قسمت کناری شل و با امواج پر و کرکی جدا کرد.

این لباس ظاهر او را تکمیل می کرد، یک لباس مجلسی مشکی مخملی با سیلوئت بیرون از شانه. با این حال، به جای حالت معمولی خارج از شانه، بندهای نازکی از پولک های طلایی وجود داشت که روی شانه های او قرار می گرفت و در سراسر لباس ادامه می یافت و الگوهای هندسی را تشکیل می داد.