خواه او راه را در یک لباس بارداری ببینید یا با یک لباس مجلسی در بزرگترین شب مد لباس پوشیده باشد، ریحانا همیشه هر چیزی را که می پوشد کاملاً بی دردسر جلوه می دهد. آخرین مورد؟ این یک اسکراب صورت فنتی جدید و یک مانیکور شیر است.

در 7 ژوئن، ریحانا با استفاده از اسکراب روزانه تمیزکننده صورت خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت. در سرتاسر گیف، ریحانا یک ژاکت بافتنی بنفش، یک گردنبند با زنجیر طلا، ناودانی های الماس و اسکراب صورت مرجانی به عنوان ماسک می پوشد. با موهایی که به عقب کشیده شده است و ژولیده‌ای نافذ دارد، او بسیار خشن‌تر از معمولی‌ترین علاقه‌مندان به مراقبت از پوست در هنگام شستن صورت خود به نظر می‌رسد.

فقط ریحانا می تواند مراقبت از پوست را تا این حد جذاب جلوه دهد، و او این ظاهر را با یک مانیکور شیری نیمه شفاف و زیبا ست کرد. ناخن های او بلند و دارای فرم مربع نرم است. تغییرات زیادی در مانیکور حمام شیر در ماه‌های اخیر ظاهر شده است (مانند شیر توت‌فرنگی، شیر شکلاتی و حتی ناخن‌های شیر زغال اخته) اما ریحانا با رنگ سفید کرمی که کمی شفاف است، مسیر سنتی را دنبال کرد.

مانیکور حمام شیری در بخش اعظم یک سال حاکم شده است، و ریحانا قبلاً هم در ماننی شیری کلاسیک و هم با رنگ فرانسوی شیری دیده شده است و جایگاه این سبک را به عنوان بزرگترین ترند ناخن تابستانی تثبیت می کند. اخیراً گزارش داده‌ایم که لاک پاستلی از هر نوعی در این فصل وجود خواهد داشت، و در حالی که مانیکورهای مات برای پوست‌های آفتاب‌بوسیده ساخته می‌شوند، مانیکور حمام شیری گزینه‌ای برای ماننی‌هایی است که دارای رنگ ملایم و کرمی است، اما با پوشش کمتر.

اگر به دنبال ورود به این روند هستید، مطمئن هستم که در این مرحله، می‌توانید به هر مانیکوریست با تجربه‌ای بگویید «حمام شیر» و آنها می‌دانند چه باید بکنند. با این حال، اگر می‌خواهید ظاهر خانه را به‌دست آورید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دو لایه لاک ناخن خامه‌ای شفاف لاک ناخن بزنید. با این حال، اگر تمام چیزی که در کلکسیون خود دارید لاک ناخن سفید مات است، می‌توانید رنگ را با یک لایه پایه شفاف برای پوشش شیری ، شفاف کنید.