مدونا همیشه یکی از افرادی بوده است که با استایلی متفاوت ظاهر شده است. و در انجام این کار فوق العاده به نظر می رسد. در حالی که بزرگ‌ترین روندهای مد در حال حاضر مانند موهای کرکی و صاف که به تازگی ترند شده است و مطمئناً مدل موی تابستانی خواهد بود. مدونا متفاوت تر شد.

شلت مسی آتشین مدونا

در آخر هفته، مدونا یک سلفی به اشتراک گذاشت که روی آن نوشته شده بود: «وقتی می‌دانی تنها روز تعطیلت واقعاً یک روز تعطیل نیست». او بسیار مرموز به نظر می رسد و یک تی شرت مشکی، رژ لب رز و چهره ای بدون آرایش دارد در حالی که نگاه کوبریک را مستقیماً به دوربین نشان می دهد.

مدونا مدتی است که موهای مسی دارد، و اگرچه در چند ماه گذشته همه چیز را از قیطان حلقه‌ای گرفته تا فرهای ژولیده امتحان کرده است، اما این خواننده اکنون مدل موی قرمز رنگی دارد که تا زیر استخوان‌های ترقوه‌اش می‌رسد و دارای چتری و چندین لایه فرهای طبیعی در سرتاسر است. در طول دهه‌ها، این ستاره در حالی که جسورانه‌ترین روندهای آن زمان را آزمایش می‌کرد، خود را دوباره خبر ساز کرد، بنابراین برای او، جای تعجب ندارد.

بنابراین، شلت دقیقا چیست؟ به طور خلاصه، این ترکیبی از شگ دهه 70 و کفال است، زیرا شکل کوتاه-رو-بلند-در-پایین سبک دوم را با لایه های ترکیبی اولی دارد. کفال‌ها همیشه قطبی‌کننده بوده‌اند و برای کسانی که از ریسک‌های زیبایی نمی‌ترسند جالب شده‌اند، اما یک شالت لایه‌ای بهترین راه برای آزمایش مدل موی بچه‌گانه بدون حضور در هنرستان کامل است. بعلاوه، همانطور که آب و هوای گرم در حال چرخش است، یک شالت برای کوتاه کردن وزن ناشی از گرما از موهای شما در حالی که هنوز هم طول و هم حجم را نگه می دارد، شگفت انگیز است.

رنا کالهون، آرایشگر افراد مشهور، قبلاً گفته بود: «اگر ایده کفال را دوست دارید، اما می‌خواهید کمی طول موهایتان را حفظ کنید، [یک شلت] گزینه خوبی است. چه موهای صاف طبیعی داشته باشید و چه موهای مجعد، می‌توانید با صحبت با آرایشگر خود در مورد اضافه کردن لایه‌هایی که از طول موی شما شروع می‌شوند و تا انتهای شما باریک می‌شوند، این روند را انتخاب کنید. و یک ظاهر طراحی بسیار آسان است. قوانین زیادی وجود ندارد زیرا شالت ها در هوا خشک می شوند، فرقی نمی کند موهای صاف یا مجعد دارید. به طور خلاصه، اگر چیزی می‌خواهید که بُعد و حال و هوای مدونا را به ظاهر شما اضافه کند، این مدل موی عالی برای هوای گرم است.