جنیفر لوپز ممکن است بیشتر به خاطر توانایی های خوانندگی، بازیگری و رقصش شناخته شود، اما این فوق ستاره چند مدل موی عالی را تا به حال به نمایش گذاشته است. او که به‌طور سنتی برای موهای قهوه‌ای عسلی‌اش شناخته می‌شود، در سه دهه گذشته رنگ‌ها و مدل‌های زیادی را تجربه کرده است. این ستاره پاپ هرگز از روندهای جدید دوری نکرده است و از آزمایش کردن سبک ها نمی ترسد.

از این مدل موهای جی لو می توانید الهام بگیرید

ژله‌ ای برجسته

ژله‌ ای برجسته با رنگ کاراملی کاملا به روز و شیک است.

دم اسبی بلند موج دار

جی لو عاشق دم اسبی فوق العاده بلند است، در اینجا، دم اسبی محکم و بالای سر، بدون پیچک های شل نگه داشته می شود، در حالی که انتهای موها فر است.

ساده کم حجم

این یک ظاهر مشخص برای جنیفر لوپز است و نمی تواند ساده تر از این باشد. برای به دست آوردن ظاهر مشابه، یک قسمت مرکزی در وسط موهای خود ایجاد کنید و سپس موها را به عقب برگردانید و موها را در به حالت دم اسبی به پشت بکشید، انتهای آن را با کش بپیچید و آن را با سنجاق محکم کنید.

بلند حجم دار


در اینجا، موها در قسمت مرکزی نگه داشته شده است. برای رسیدن به ظاهری مشابه، به جای ریشه، حجم مو را از وسط موها شروع کنید.

نیمه‌ آپ

در این مدل ، موها به صورت دم اسبی نیمه به بالا و نیمه به پایین کشیده شده است. قسمت‌های پایینی آن‌ها برگردانده شده‌اند.

چند پیچ شل

چند پیچ شل و صاف برای به دست آوردن ظاهر پیچیده گزینه مناسبی است.

دم اسبی حجیم شده

جی لو اغلب روی صحنه از مدل دم اسبی نیمه به بالا، نیمه رو به پایین یا کامل استفاده کرده است، احتمالاً به این دلیل که موها را از چهره او دور نگه می دارد و در عین حال زیبایی خود را حفظ می کند.

موج دار پین آپ

برای این ظاهر، باید موهای خود را با یک اتوی 1 یا 2 اینچی فر کنید . دقت ویژه ای داشته باشید که پیچ جلوی مو را با کمی برش دادن آن در قسمت پایه به پایان برسانید.

کناری و صاف

این مدل مو هرگز از مد نمی‌افتد، و یک حالت کلی است.

چتری موج دار

چتری‌های بسیار بلند و بریده بریده وسط واقعاً به زیباتر شدن این ظاهر کمک می‌کنند، اما اگر چتری ندارید، می‌توانید به جای آن چند چتری مصنوعی را انتخاب کنید.