در حالی که برخی از سلبریتی ها همیشه ظاهر زیبایی خود را تغییر می دهند، دیدن داکوتا جانسون با هر چیزی به جز موهای قهوه ای بلند و مشخصش کمی ناراحت کننده است. بنابراین، خود را برای شوکه شدن آماده کنید، زیرا او به تازگی یک باب بلوند روشن جدید با چتری های روان را معرفی کرده است.

در 29 آگوست، جانسون یک پست اینستاگرامی مشترک با شرکت سرگرمی که او یکی از بنیانگذاران آن بود، Teatime Pictures به اشتراک گذاشت. این پست شامل عکس هایی از آخرین فیلم تی تایم، دادیو، با بازی جانسون و شان پن است. در عکس، او در پشت تاکسی پن نشسته است، یک پیراهن چهارخانه مشبک با تزئینات کاهویی در یقه و یک کت چرمی مشکی پوشیده است.

باب بلوند جدید جانسون او را مستقیماً وارد رده “تند” کرد. موهای او همان چتری‌ های پشمالو را دارد که سال‌ها استفاده می‌ کرد. اما به‌ جای ترکیب شدن با موهای قهوه‌ ای بلند و لایه‌ دار معمولی‌ اش، اکنون چتری‌ های او به یک باب صاف تبدیل می‌ شود که سراسر بلوند روشن است. موهای او موج می زند و حالت نیمه به بالا با یک گیره کوچک پنجه ای به هم چسبیده است.

بعد از اینکه هیلی بیبر در اوایل امسال اولین موهای کوتاه خود را معرفی کرد، باب به سرعت به مدل موی غیر رسمی سال 2023 تبدیل شد. مطمئناً، رفتن به دنبال باب همیشه خوب است، اما افراد مشهوری مانند زنایا، اما استون و حتی کیم کارداشیان همگی از مدل‌ های موی بسیار متفاوتی استفاده کرده‌ اند.

متناسب با هر یک از سبک های فردی آنها هیچ سبک باب خاصی وجود ندارد که مرسوم باشد. و افراد مشهور دلیلی بر این هستند که می توانید با هر بافت، طول یا سبک لایه بندی که برای شما مناسب است، به یک برش کوتاه بروید.

با چتری های بیش از حد رشد کرده و بافتی آرام، باب جدید جانسون عالی است اگر چیزی می خواهید که به شما کمک کند از یک چتری بلند دهه 70 به باب بپیوندید بدون اینکه احساس کنید بیش از حد ریسک می کنید.

اگر به دنبال بازسازی موهای جانسون برای پاییز هستید، بهتر است ارایشگر شما رنگ صحیح بلوند و طول باب و چتری مناسب برای فرم صورت شما برساند.

پس از آن، کپی کردن امواج او تقریباً ساده است. برای اینکار از یک اتو فر کننده یک و یک چهارم تا یک و نیم اینچی برای فر کردن موهای خود استفاده کنید، که از ریشه شروع می شود و به سمت پایین حرکت می کند.

بخش هایی دور از صورت و به سمت صورت برای افزودن حرکت ارگانیک، سپس اجازه دهید هر فر کاملاً خنک شود قبل از اینکه با یک محصول تعیین کننده سبک وزن را تمام کنید.

می‌ توانید از یک اسپری بافت‌ دهنده یا موم حالت دهنده استفاده کنید تا ساختار و ظاهری تکه‌ ای به آن اضافه کنید و سپس با کوتاه کردن موهایتان به حالت نیمه‌ آپ، ظاهر موهایتان را به پایان برسانید.