لیدی گاگا بارها و بارها ثابت می کند که در همه زمینه ها استاد است. او یک اسطوره موسیقی پاپ است، در فیلم های برنده جوایز بازی کرده است و برخی از بهترین محصولات آرایشی را که افراد مشهور در این بازی تاسیس کرده اند، ساخته است.

اکنون، او آخرین رزیدنس لاس وگاس، جاز و پیانو خود را که از 31 آگوست تا 5 اکتبر اجرا می‌ شود، آغاز می‌ کند. او برای این نمایش از زیبایی و مد قدیمی استفاده می‌ کند، و فقط یک مانیکور کلاسیک برای شب افتتاحیه.

در 31 آگوست، گاگا یک سلفی با عنوان، «این افتتاحیه نمایش ما در VEGAS BABY است، منتشر کرد. او یک ژاکت آدیداس سبز و مشکی پوشیده بود ناخن‌ های او به شکل بادامی کامل با طول متوسط ​​می‌ نشستند و رنگ صورتی ملایم در سرتاسر آن دیده می‌ شد.

این مانیکور بی‌ صدا عالی برای برجسته کردن تاکسیدی زلال و خیره‌ کننده‌ ای بود که بعداً در نمایش پوشید. او از آن زمان چندین عکس از چند برنامه اول خود را به اشتراک گذاشته است و مانیکور کلاسیک او از هر آهنگی تعریف می کند.

ناخن‌ های او مطابق با روند ناخن‌ های طبیعی است که در تمام تابستان شاهد ظاهر شدن آن در افراد مشهور بوده‌ ایم. این ظاهر مستلزم این است که ناخن‌ هایتان را کاملاً طبیعی بپوشید. در حالی که اگر از ساعت‌ ها نشستن روی صندلی آرایشگاه متنفرید، ممکن است این روند را دوست داشته باشید

زیرا به ظاهر ناخن‌ های طبیعی علاقه دارید. در این مورد، ناخن‌ های گاگا که کاملاً طبیعی نیستند، زیرا واضح است که از لاک ناخن استفاده می‌ کنند. اگر می‌ خواهید حال و هوای ناخن‌ های گاگا را با کمی لاک بیشتر داشته باشید، انتخاب خوبی هستند.

گاگا ظاهر اجرایی‌ اش را با جذابیتی کامل کرد که می‌ توان گفت تنها چیزی است که باید هنگام استفاده از جاز بپوشید: رژ لب قرمز و فرهای پین. گاگا موهایش را به شکل یک باب پرپشت و حجیم با چتری های جدیدش برس کرده و به شکل فر در قسمت پایینی آن قرار داده بود.

او حال و هوای قدیمی را با یک بال مشکی تیره (که با یک آستر سفید روی خط آبی او تکمیل شده است)، ابروهای کاملاً کمانی و یک لب قرمز براق آتشین  هماهنگ کرد.