سلنا گومز از زمانی که از یک سفر دو ماهه به پاریس به خانه بازگشته است، روی ناخن های خود مدل های جدید را نشان می دهد و تنها در یک هفته گذشته دو مانیکور خیره کننده را نشان می دهد. در حالی که مانیکورهای قبلی او با ناخن پاستیل باربی جذابیت زیادی دارند، ممکن است جدیدترین مانیکور “فرشته” او را در صدر فهرست ترندهای ناخن قرار بگیرد.

در 30 ژوئن، تام باچیک، مانیکوریست قدیمی گومز، عکسی از مانیکور بهشتی این ستاره را که به شکل مربع و کوتاه قرار دارد، منتشر کرد. ناخن‌های او شبیه آن چیزی است که وقتی یک مانیکور عالی و تازه را به تصویر می‌کشید، تصور می‌کردید، و باچیک برای اولین بار آنها را با ست جدید خود آماده کرده تا یک کوتیکول و شکل بی‌عیب ایجاد کند. پس از آن، باچیک ناخن‌ها را به رنگ چروب رنگ کرد، که درخششی هولوگرافیک صورتی روشن ایجاد کرد.

باچیک این مانیکور را «ناخن فرشته» نامید، و در حالی که احتمالاً همان مانیکوری است کروبی است، نمی توانیم ترندهای ناخن صدفی که اخیراً شایع شده است را هم فراموش کرد. روند ناخن های طبیعی در سراسر TikTok وجود دارد و نیاز به استفاده از لاک ناخن یا لاک فوق العاده دارد. اما باچیک به جای اینکه فقط یک رنگ صورتی کم رنگ را رنگ کند، از ترند ناخن های صدفی استفاده کرد که به مانیکور شما درخشندگی کمانی رنگی می بخشد. اگر می‌خواهید ناخن کم‌ رنگ اما براق داشته باشید، این ترکیب عالی از گرایش‌های مانی است.

لاکی که باچیک استفاده می‌کند به عنوان بخشی از یک ست می‌آید، و یک لاک ژل است. می‌توانید هر لاک ناخن هولوگرافیک صورتی کمرنگ استاندارد را انتخاب کنید. به سادگی رنگ را روی ناخن های خود بزنید، و سپس همه چیز را با یک تاپ کت با درخشندگی بالا بپوشانید، ناخن هایی که باعث می شود به نظر برسید که در بهشت شناور شده اید.