همه عاشق مانیکور فرانسوی هستند. سبک کلاسیک ناخن خود را به تفسیر های بی شماری می رساند و به راحتی می توان آن را تغییر داد تا متناسب با هر نوع زیبایی شناسی و گرایش باشد. سلبریتی ها اغلب از این ظاهر خود را به تصویر می کشند، از جمله مانیکور فرانسوی شعله سیاه ریحانا.

ناخن های فرانسوی اختراع امیلی راتایکوفسکی، جی تی و جنا اورتگا؛ جنیفر لوپز و کیم کارداشیان این ها فقط به نام چند مورد از افراد مشهور است.

اخیراً، در حالی که سیدنی در یک رویداد آرمانی بیوتی و نمایش در ونیز، ایتالیا حضور داشت، سیدنی سوینی و ناخن‌کارش زولا گانزوریگت، تغییر خود را در مانیکور خارج از سبک ایجاد کردند و نوک کمی متفاوت با شکلی براق و یاقوتی را به نمایش گذاشتند. رنگ قرمز به ظاهر اضافه شده است.

مانیکور سوئینی با طول متوسط ​​و بادامی شکل بود. بستر ناخن هایش صورتی مایل به بژ بود و نه فوق العاده براق، البته نه مات. جایی که اکثر مانیکور های فرانسوی تمایل دارند نوک سفید خود را از جایی که نوک طبیعی است شروع کنند.

نوک ناخن سفید سوینی بسیار پایین تر، تقریباً از کوتیکول او شروع می شود، قبل از اینکه به صورت مورب روی ناخن هایش کشیده شود. نتیجه یک شکل هلالی بلند بود که به دور یک سنگ قیمتی قرمز کوچک در مرکز بالای ناخن او خم می شد که کاملاً با تزئینات گلدار روی لباس مشکی او مطابقت داشت.

البته، گلم او به اندازه ناخن هایش شیک بود، و همچنین رنگ قرمز زیبایی را به همراه داشت.

هنرمند آرایش ملیسا هرناندز از تمام محصولات آرمانی بیوتی برای رنگ آمیزی سوئینی با کامل ترین رنگ چهره، لب های قرمز گیلاسی و چشمی ظریف استفاده کرد تا با زرق و برق لباس و ناخن هایش مطابقت داشته باشد.

ابتدا هرناندز از پرایمر مرطوب کننده ابریشم نورانی استفاده کرد. پس از آن، او با کانسیلر و پودر تنظیم کننده درخشان ابریشم برای تنظیم صورت برنز استفاده کرد. رنگ چهره سوئینی با رژگونه ابریشمی درخشان تکمیل شد.

برای چشم ها، هرناندز آن را با مداد چشم ابریشمی صاف و ریمل ساده نگه داشت. یک لباس مجلسی مخملی درخشان با میانی آشکار و یک رز قرمز فوق العاده درخشان برای چوکر. او همه چیز را با چند حلقه و یک تاپیک تمام کرد که تصویری از ظرافت بود.