تاریخ انتشار : جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۳
کد خبر : 11797

مانیکور جدید سلنا گومز از ترند های سال 2024 خواهد بود

مانیکور جدید سلنا گومز از ترند های سال 2024 خواهد بود

یک چیز در مورد سلنا گومز؟ او عاشق مانیکور قرمز است. همین پاییز امسال، او قبلاً ناخن های قرمز را به روش‌ های مختلف امتحان کرده است. در 3 ژانویه، او دوباره مانیکور قرمز را برای خاص ترین موقعیت ها بازگرداند. گومز در بازی های لس آنجلس لیکرز با نامزد جدیدش، بنی بلانکو، به تماشا

یک چیز در مورد سلنا گومز؟ او عاشق مانیکور قرمز است. همین پاییز امسال، او قبلاً ناخن های قرمز را به روش‌ های مختلف امتحان کرده است. در 3 ژانویه، او دوباره مانیکور قرمز را برای خاص ترین موقعیت ها بازگرداند. گومز در بازی های لس آنجلس لیکرز با نامزد جدیدش، بنی بلانکو، به تماشا نشسته بود. این کاملا راهی برای راه اندازی سخت رابطه آنها بود، زیرا این اولین حضور عمومی این زوج بود. البته گومز در بهترین لباس خود برای این مناسبت ظاهر شد.

هایلایت های بلوند جدید او به طور کامل نمایش داده می شد و چکمه های نقره ای نوک تیز و پاشنه بلند جذابی به تن داشت، اما نمی شد از زوم کردن روی مانیکور او جلوگیری کرد.

ناخن هایش همگی کوتاه و شکل طبیعی بودند و هر کدام از نظر رنگ همخوانی داشتند. متفاوت از هر دو ناخن کرنبری و گیلاسی که او اخیراً استفاده کرده است، به نظر می‌ رسد این رنگ قرمز بیشتر با رنگ قرمز دانشگاه بوستون که پاییز امسال شبکه های اجتماعی را در اختیار گرفت، همخوانی دارد. رنگ آن به اندازه کافی تند یا تیره نبود که سایه زغال اخته باشد، اما همچنین به اندازه کافی روشن نبود که سایه گیلاسی باشد که اخیراً پوشیده بود. در عوض، جایی در وسط بود و استایل تمام مشکی او آن را کاملاً تکمیل می کرد.

کپی کردن ناخن‌ های گومز یک راه کاملاً مطمئن برای اطمینان از اینکه شما هم مانیکور خود را به روز کرده اید.

ابتدا هر لاک ماندگاری را که ممکن است روی ناخن هایتان باشد با لاک پاک کن پاک کنید. سپس قبل از استفاده از روغن روی کوتیکول ها، ناخن های خود را به طول دلخواه خود ببرید و سوهان بزنید تا نرم شوند و آن ها را به عقب فشار دهید. قبل از اینکه با بیس کت مورد علاقه خود وارد شوید، ناخن های خود را تمیز کنید و سطح را صاف کنید تا یک بوم یکدست شود.

پس از آن، نوبت به رنگ می رسد. برای داشتن سایه ای مشابه با گومز، لاک قرمز مورد علاقه شما نیز این کار را انجام می دهد. در هر صورت، دو تا سه لایه رنگ کنید و بگذارید خشک شوند. پس از آن یک لایه روی کت مورد علاقه خود را بپوشانید و برای سلامتی کمی روغن ناخن به آن اضافه کنید. سپس، شما مانیکوری مشابه سلنا گومز خواهید داشت.

برچسب ها :

ناموجود