همه ما جنیفر لوپز این هنرپیشه و موسیقیدان را به عنوان ملکه مدل موهای زرق و برق دار، خطوط ماهرانه تراشیده شده و ترندهای ناخن می شناسیم. و البته، جی لو فقط یک یا دو چیز در مورد زیبایی نمی داند. همچنین دارای حس بسیار خوبی از سبک است که بدون شک یکی از استعدادهای بسیار او است.

این ستاره از دهه 90 روی فرش‌های قرمز شگفت‌ انگیز بوده است، و با دهه‌ ها نمایش، جای تعجب نیست که او کاتالوگ سبک را جمع آوری کرده است.

بهترین لحظات مد جنیفر لوپز را ببینید

اولین نمایش در لس آنجلس (2023)

 

جی لو همیشه یک ستاره برجسته رام کام بوده است و او همیشه ظاهر خود را با فرش قرمز را مطابقت می دهد. اوایل امسال، وقتی به اولین نمایش  پرایم ویدیو در لس آنجلس رسید، تماشاگران را با این شماره والنتینو بسیار درخشان، با ظاهر با کمان زرد رنگی که به خوبی قرار داده شده بود، به تعجب واداشت.

جوایز روح مستقل فیلم (2020)

در اینجا یکی دیگر از ظاهر مورد علاقه از جی لو است. این ستاره که در ظاهر والنتینو با تاپ فوق‌ العاده درخشان تزئین شده بود، در جشن نامزدی خود برای فیلم Hustlers کاملاً می‌درخشید.

جوایز گرمی (2019)

جی لو در مراسم جوایز گرمی 2019 نماد سبک به نظر می رسید و برای آن یک رالف گلدوزی شده سفید پوشیده بود.

جوایز انتخاب منتقدان (2020)

برای جوایز منتخب منتقدان 2020، لوپز با لباس ژرژ هوبیکا همراه شد.

جوایز اسکار (2019)

برای اسکار 2019، جی لو با یک لباس مجلسی آینه ای آستین بلند از تام فورد همراه شد. ظاهر انعکاسی، زرق و برق مدرن را به گونه ای تجسم می بخشید که به حس جسورانه استایل او تحصین می گفت.

اولین نمایش جهانی «اقدام دوم» (2018)

یکی دیگر از لباس های خاص جی لو در تمام دوران، این شماره پارچه طلی باربیکور بامزه از Giambattista Valli است که او در سال 2018 در اولین اکران فیلم دوم به تن کرد. این بازیگر ثابت کرد که با رنگ روشن و حجیم جلوتر از این روند است.

جوایز منتخب مردم (2017)

لوپز در مراسم جوایز منتخب مردم 2017 با طرح ریم آکرا، که عمدتاً مشکی است، با ظاهری شاهانه به نظر می‌رسید.