مسابقات جایزه بزرگ بریتانیا فرمول 1 کانون توجهات ورزشی آخر هفته است. مکس ورشتاپن محبوبیت قاطع را برای پیروزی دارد، با اینکه لوئیس همیلتون در خط شروع تاخیر داشت، به دنبال بازگشت برای پیروزی است.

در راه رسیدن به سکوی رویایی، همیلتون می توانست از حمایت شکیرا برخوردار شود. این ستاره کلمبیایی پس از اینکه در چند ساعت گذشته در لندن دیده شد، ممکن است در مسابقات جایزه بزرگ فرمول یک شرکت کند.

شکیرا این هفته در اروپا بوده است. ابتدا شکیرا به بارسلونا رفت تا پسرانش ساشا و میلان را نزد پدرشان جرارد پیکه بگذارد. سپس این خواننده به پاریس رفت و در هفته مد شرکت کرد و در آنجا با حضور در مقابل عکاسان در کانون توجه قرار گرفت.

اما این تنها باری نبود که توجه او را به خود جلب کرد. زیرا شکیرا با نگاه جسورانه تری در یک مهمانی در لندن در جمعه شب، به ویژه در جشنی در Chiltern Firehouse که افراد مشهور زیادی در آن حضور داشتند، همه را شگفت زده کرد.

 

ظاهر او چیزی کم نداشت، زیرا شکیرا این ستاره کلمبیایی کلاه بیسبال مشکی همانند مربیان بر روی سکو به سر داشت. ظاهری چشمگیر که از دید هیچکس دور نماند و مطمئناً لوئیس همیلتون که بار دیگر بسیار به این ستاره کلمبیایی نزدیک شده است از این قاعده جدا نیست.