تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۲ - ۱۲:۴۳
کد خبر : 10991

شکیرا یک حمایت پر قدرت از بهترین دوست خود دریافت می کند

شکیرا یک حمایت پر قدرت از بهترین دوست خود دریافت می کند

در دوران چالش برانگیز شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه، او حمایت خانواده، طرفداران و دوستانش را پیدا کرد. شایان ذکر است، کارلوس ویوز، دوست صمیمی، به عنوان یک ستون مهم برای خواننده در این دوره ظاهر شد. او گفته است که شکیرا جایگاه ویژه ای در قلب او دارد و او بزرگترین پشتیبان

در دوران چالش برانگیز شکیرا پس از جدایی از جرارد پیکه، او حمایت خانواده، طرفداران و دوستانش را پیدا کرد. شایان ذکر است، کارلوس ویوز، دوست صمیمی، به عنوان یک ستون مهم برای خواننده در این دوره ظاهر شد. او گفته است که شکیرا جایگاه ویژه ای در قلب او دارد و او بزرگترین پشتیبان او پس از جدایی بوده است. ویوز به نوبه خود همواره از شکیرا دفاع کرده و اخیراً به مشکلاتی که در زندگی عاشقانه خود با آن روبه‌ رو بوده است، پرداخته است.

 ویوز در گفتگو با ایستگاه رادیویی کلمبیا Bésame گفت:برای یک زن کلمبیایی، برای زنی مانند شکیرا، ازدواج او مقدس ترین چیز است.

ویوز که در اکتبر گذشته در جریان کنسرت شکیرا در میامی با حضور او غافلگیر شد، ادامه داد: «اینطور نیست که او بی دلیل آسیب دیده باشد. در حالی که شکیرا هرگز به طور رسمی با پیکه ازدواج نکرد، آنها بیش از یک دهه با هم بودند و با دو پسر خود، میلان و ساشا، خانواده ای تشکیل دادند.

ویوز ادامه داد: «من می‌ گویم: «مرا ببخش، نمی‌ دانم اوضاع در اسپانیا چگونه است، اما برای زنی مثل شکیرا، از دست دادن طندگی مشترک، درد بچه‌ ها بسیار سخت است».

ویوز ادامه داد : از اینکه دیدم مطبوعات چگونه آن را به تصویر می کشند شگفت زده شدم.

محبت و تحسین عمیق ویوز برای شکیرا

در طول مصاحبه، کارلوس از ابراز تحسین خود از خواننده خودداری نکرد و نه تنها از استعداد او بلکه شخصیت او نیز قدردانی کرد. من برای شکیرا احترام زیادی قائلم. ویوز که در موسیقی با شکیرا همکاری کرده است، گفت: او یک الگوی شگفت‌ انگیز، یک زن خارق‌ العاده است و واقعاً روح کلمبیایی را تجسم می‌ دهد.

او یک نابغه موسیقی است و نه فقط در موسیقی بلکه در زندگی. مشاهده غلبه بر چالش‌ های او، دیدن سفر او آسان نبوده است. اما راهی که او در پیش گرفت مسیر سختی بود.

برچسب ها :

ناموجود