شکیرا در حال غوطه ور شدن در هنر است البته با استایل شیک و جذاب. این سوپر استار جهانی در ساحل آرت بازل میامی، جایی که او در پیش نمایش VIP نمایشگاه هنری شرکت می کرد، مشاهده شد. شکیرا با همراهی برادرش تونینو مدتی را صرف بررسی آثار هنری مختلف به نمایش گذاشته شده کرد.

او در طول بازدید خود، در گالری لوی گوروی دایان توقف کرد تا به اثری از هنرمند میکالین توماس در سال 2023 با عنوان “کاهن اعظم” نگاه کند. متأسفانه، مشخص شد که این قطعه قبلاً به قیمت 500000 دلار، طبق گزارش صفحه ششم فروخته شده بود.

برای نا امید نشدن، یک گالرییست سپس وارد عمل شد تا چند اثر دیگر از توماس را که در دسترس بود به شکیرا نشان دهد. علیرغم اینکه شکیرا نتوانست قطعه ای را که در ابتدا به آن توجه کرده بود به دست آورد، به نظر می رسید که شکیرا از زمان خود در نمایشگاه هنری لذت می برد و گزینه های مختلف موجود را بررسی می کرد.

بازدید شکیرا از گالری هنری با استایل خیره کننده پس از آن صورت می گیرد که او و آژانس مالیاتی اسپانیا در روز دوشنبه 20 نوامبر به توافق مالی برای پایان دادن به محاکمه به اتهام فرار مالیاتی دست یافتند. این خواننده متهم به بدهکاری 14.5 میلیون یورویی به خزانه داری و محکومیت احتمالی هشت سال و دو ماهه و 23.8 میلیون یورو جریمه بود.

شکیرا گفت که می خواهد میلان و ساشا او را خوشحال ببینند. آنها از من خواسته اند و من این تصمیم را برای آنها گرفته ام. آنها در دوران سختی زندگی کرده اند و من می خواهم که من را خوشحال ببینند و با هم به آینده نگاه کنند.

این هنرمند اظهار داشت که در پنج سال گذشته عمدتاً روی این روند متمرکز بوده است. با این حال، او در بیانیه خود اطمینان داد که اکنون مشتاقانه منتظر تعهدات و پیشرفت های زیادی در حرفه موسیقی خود است که نمی خواهد بیشتر از این به تعویق بیفتد.