تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲ - ۸:۱۰
کد خبر : 6650

بن افلک همسر سابقش جنیفر گارنر را در آغوش گرفت + عکس

بن افلک همسر سابقش جنیفر گارنر را در آغوش گرفت + عکس

بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر قطعا لحظات بد خود را سپری کرده اند. اما در عکس‌ های جدید، به نظر می‌ رسید که آن‌ ها در حالی که با بچه‌ هایشان در ایتالیا دور هم جمع می‌ شوند، رفتار بسیار دوستانه‌ ای دارند. به گفته رسانه صفحه شش، بن افلک به سمت همسر

بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر قطعا لحظات بد خود را سپری کرده اند. اما در عکس‌ های جدید، به نظر می‌ رسید که آن‌ ها در حالی که با بچه‌ هایشان در ایتالیا دور هم جمع می‌ شوند، رفتار بسیار دوستانه‌ ای دارند.

به گفته رسانه صفحه شش، بن افلک به سمت همسر سابقش جنیفر گارنر ​​رفت و دستانش را دور او حلقه کرد و لبخند زد. آنها قبل از جدایی یک مکالمه 30 دقیقه ای انجام دادند. ظاهراً بن با همسرش جنیفر لوپز که در سال 2022 با او ازدواج کرد، مدتی را در ساوتهمپتون گذرانده بود.

این عکس‌ها کاملاً غافلگیرکننده نیستند بن و همسر سابقش تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ اند تا سه فرزند خود آرامش کامل داشته باشند. جنیفر در گفتگو با شریل لی رالف برای «بازیگران روی بازیگران» ورایتی در ژوئن توضیح داد.

او به این بازیگر گفت: «ما چیزهای مشترک زیادی داریم. “با وجود همه  اینها، من احساس می کنم یک زندگی بسیار عادی دارم، و فکر می کنم شما هم چنین حال و هوایی دارید. و ما بچه هایمان را دوست داریم. و این همه آشفتگی والدین. این یک هدیه است.”

بن همچنین یک ناپدری خوب برای دو فرزند جی لو با همسر سابقش، مارک آنتونی، دوقلو های مکس و اِم است. و او در مصاحبه ای در سال 2017  گفت که در بحبوحه جدایی سه ساله آنها قبل از طلاق، احساس می کرد که کار مشترک با همسر سابقش برای رفاه آنها ضروری است.

او به این نشریه توضیح داد: «شما باید در همان صفحه باشید. “شما باید همکاری کنید. «اگر می‌دانید که هر دوی شما بهترین علایق بچه‌ ها را در دل دارید، این ارتباط کاملاً ویژه‌ای است. ما تنها دو نفر در جهان هستیم که اینقدر به این سه بچه اهمیت می‌ دهیم.»

برچسب ها :

ناموجود