تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۴۱
کد خبر : 14319

شما از دیدن استایل کایلی جنر شگفت زده خواهید شد!

شما از دیدن استایل کایلی جنر شگفت زده خواهید شد!

هنگامی که کایلی جنر در سال 2015 برند آرایشی خود کایلی لوازم آرایشی را با سه کیت لب اصلی راه اندازی کرد، این یک موفقیت فوری بود و به او کمک کرد تا در 19 سالگی یک میلیاردر شود. اکنون مادر دو فرزند در حال دستکاری مجموعه‌ ای از سرمایه‌ گذاری‌ های جدید، از جمله

هنگامی که کایلی جنر در سال 2015 برند آرایشی خود کایلی لوازم آرایشی را با سه کیت لب اصلی راه اندازی کرد، این یک موفقیت فوری بود و به او کمک کرد تا در 19 سالگی یک میلیاردر شود.

اکنون مادر دو فرزند در حال دستکاری مجموعه‌ ای از سرمایه‌ گذاری‌ های جدید، از جمله خط تولید لباس‌ های خود است  جنر در مورد انتخاب این که با چه کسی شریک است می‌ گوید: «می‌ خواهم ببینم چه کسی کارهای جالبی انجام می‌ دهد و در یک ظاهر خاص متخصص است».

“سپس به ایجاد لباس ها فکر می کنم که برای مخاطبان جالب باشد، اما در طول کل فرآیند به طراح وفادار بمانم. سپس روی جزئیات طراحی و محصولی با کیفیت بالا تمرکز می کنیم که می دانیم مشتریان ما آن را دوست خواهند داشت.”

او می گوید: “من وسواس زیادی به مجموعه چرم مصنوعی دارم. از آنجایی که این برند از آنجا شروع شد، همیشه مورد علاقه من خواهد بود.” من همچنین شیفته لباس های بسیار براق هستم.

برچسب ها :

ناموجود