در مورد نظافت بهاره چه می گویند؟ بیرون با قدیمی، با جدید؟ هر چه که باشد، وقتی هوا شروع به گرم شدن می کند، ما شروع به تغییر نگاه خود به سمت چیزی جدید تر و تازه تر می کنیم. برای سیدنی سوینی؟ یک مدل موی کوتاه کاملاً جدید که انتظار داریم در این فصل همه جا شاهد آن باشیم.

در 5 مارس، موزه HBO میزبان برای شرکت در نمایش مد پاییز / زمستان 24 میو میو در پاریس بود. سوئینی در ردیف جلو نشسته بود تا آخرین طراحی‌ های این برند محبوب را روی فرش قرمز تماشا کند. در حالی که مهمانان VIP با لباس‌های کامل Miu Miu وارد شدند، سوئینی تصمیم گرفت که نمایش مد مکان مناسبی برای نشان دادن لباس جدیدش باشد.

در قدی شبیه به شیک ترین لوب سال 2023 موهای جدید سوئینی به استخوان های ترقوه او چسبیده بود و درست روی شانه هایش می نشست. سوینی ظاهر جدید را به روشی کمی تند و در عین حال بدون دردسر برای نمایش طراحی کرد. موهایش را به پهلو باز کرد و بافتی تقریبا ترد و مرطوب به آن اضافه کرد، مثل اینکه به شیک ترین شکل از استخر بیرون آمده است.

محبوبیت لوب کشیده هیچ نشانه‌ا ی از کاهش را نشان نداده است و این مدل قبلاً در جنیفر آنیستون، امیلی راتایکوفسکی و غیره دیده شده است. اما، این منطقی است. جذابیت این مدل مو از این واقعیت ناشی می‌ شود که لایه‌ها در جایی دیده نمی‌ شوند و  طول ایده‌ آل برای لباس‌ های دنج است. ظاهر پالتویی که به خوبی با کت های پف دار و روسری های سایز بزرگ این فصل ست می شود.

سوئینی ظاهر جدید خود را البته با Miu Miu جفت کرد. این ظاه ر رابا یک بلوز ابریشمی برش خورده و یک شلوار گرم و درخشان شروع کرد. او روی تکه‌ ها، یک کت بلیزر بزرگ قرار داد. سپس،با عینک آفتابی بیضی شکل و یک کیف کوچک Miu Miu اکسسوری های خود را تکمیل کرد.