تاریخ انتشار : پنجشنبه ۷ دی ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۸
کد خبر : 11663

سلنا گومز با نامزد جدیدش سلفی های عاشقانه زیبا می گیرد

سلنا گومز با نامزد جدیدش سلفی های عاشقانه زیبا می گیرد

سلنا گومز در حال گذراندن زمان با کیفیت با نامزدش است! این هنرمند روز چهارشنبه عکسی از ژست گرفتن سلفی های عاشقانه با نامزدش بنی بلانکو در یک نمایشگاه هنری منتشر کرد. در عکس استوری اینستاگرام، این جفت در یک سقف آینه ای صورتی منعکس شده بودند. قرار هنری گومز پس از آن اتفاق می

سلنا گومز در حال گذراندن زمان با کیفیت با نامزدش است! این هنرمند روز چهارشنبه عکسی از ژست گرفتن سلفی های عاشقانه با نامزدش بنی بلانکو در یک نمایشگاه هنری منتشر کرد.

در عکس استوری اینستاگرام، این جفت در یک سقف آینه ای صورتی منعکس شده بودند. قرار هنری گومز پس از آن اتفاق می افتد که او اخیراً در مورد آنچه که در یک همسر آینده به دنبال آن است صحبت کرد.

گومز در گفتگو با ووگ مکزیک و آمریکای لاتین نام بلانکو را ذکر نکرد گفت که او به دنبال شخصی با احترام به خود است که پذیرای احساسات دیگران باشد.

گومز به این نشریه گفت: “راستش، من باید شروع به جذب افراد مناسب کنم، زیرا این کمی از هر دو است.” “پیدا کردن کسی که بتواند به شما گوش دهد و به شما اهمیت دهد بسیار سخت است، اما می دانم که وقتی این اتفاق بیفتد عالی خواهد بود.”

گومز در اوایل این ماه در 7 دسامبر رابطه خود را با بلانکو تایید کرد. سلنا احساسات خود را نسبت به او در پاسخ به حساب طرفداری که عکسی از دلپذیر بودن او برای تهیه کننده منتشر کرده بود، بیان کرد.

او در نظرات به یکی از طرفدارانش گفت: “او همه چیز مطلق من در قلب من است.”

برچسب ها :

ناموجود