سلنا گومز آمد، با لباسی جسورانه به رنگ قرمز آتشین در مراسم MTV VMA 2023 روی فرش صورتی قدم گذاشت و لباسی از اسکار د لا رنتا به تن داشت.

لباس هالتر گلدار او به رنگ قرمز آتشین دارای یقه‌ ای شیب‌ دار و دامنی بود که از انگور های گلدار با منجوق ساخته شده بود. گومز با کفش‌ های پاشنه‌ دار قرمز و گوشواره‌ های مشابه که با استایل خود ست کرده بود.

سلنا جذابیت خود را ساده نگه داشته و سایه چشم و لب خنثی را انتخاب کرده است که با ظاهر خود همخوانی داشته باشد. موهایش را پایین و صاف کرده بود و از وسط باز کرده بود. با لباسی به چشم نوازی مانند این، نیازی نیست چیز دیگری به ظاهر خود اضافه کنید!

ظاهر او توسط استایلیست جدیدش ارین والش که با افرادی مانند آن هاتاوی و اشلی پارک نیز کار می کند، ترکیب شده است. ناخن‌ ها توسط هنرمند ناخن تام باچیک انجام شده است که این ظاهر را مانی آتشی لعاب طلایی نامیده است (و همچنین یک نمای نزدیک از حلقه‌های گومز ارائه کرده است!).

حضور گومز در VMA پس از انتشار آخرین آهنگ او “Single Soon” در 25 آگوست انجام می شود. همچنین اولین فرش قرمز سلنا گومز از زمان جوایز گلدن گلوب ژانویه است، جایی که او لباس والنتینو بر تن داشت و خواهر کوچکش، گریسی، را با خود به همراه آورده بود.

آن شب، سوپر استار با لباس ستونی مخملی با آستین‌ های پافی بلند و برجسته روی فرش قرمز رفت. گریسی زمانی که با یک لباس طلایی مکمل و کفش‌ های همسان ظاهر شد، در کانون توجه قرار گرفت. بهترین بخش ظاهر او، کیف دستی پرادا خیره کننده اش بود!