سلنا گومز با کریس مارتین از لحظات با موسیقی لذت می برد! سلنا روز یکشنبه در نمایش بازی سرد در کاسه رز در پاسادنا، کالیفرنیا شرکت کرد و با پیوستن به گروه بریتانیایی روی صحنه برای اجرای آهنگ، “بگذار کسی برود”، طرفداران را شگفت زده کرد.

گومز در استوری اینستاگرام خود نوشت: “از شما ممنونم برای یک شب شگفت انگیز.”

در یک کلیپ، هنگامی که گومز به مارتین پیوست، جمعیت تشویق می‌ کردند که وقتی آهنگ «به زودی مجرد» شروع به خواندن این آهنگ صمیمانه کرد.

گومز همچنین تصویر دیگری از لباس مجلسی بلند مشکی و چکمه‌ های پولک‌ دار نقره‌ ای را که برای اجرا پوشیده بود را به اشتراک گذاشت که برای آهنگ به این دو نفر پیوست.

سلنا گومز این خواننده و هنر پیشه اخیراً دور از صحنه، احساسات متفاوت خود را نسبت به اکران مستند زندگی اش در سال 2022 بیان کرده است.

این ستاره در مورد این مستند در گروه موسیقی یونیور سال و اولین کنفرانس موسیقی و سلامت رشد جهانی در سپتامبر صحبت کرد و فاش کرد که در ابتدا با فیلمبرداری این مستند که در نوامبر 2022 منتشر شد، «بسیار مخالف» بود.

گومز در مصاحبه با هالیوود ریپورتر گفت: «یک دوره زمانی بسیار طولانی بود که من نمی‌ دانستم ایده خوبی است یا خیر. می‌ دانستم که بالاخره یک روز می‌ خواهم شاید برای مدتی فقط بازیگر شوم و نمی‌ دانستم که آیا این اتفاقات زندگی‌ ام را به خطر می‌ اندازد یا خیر.

علیرغم اینکه در ابتدا این سوال مطرح بود که آیا اجازه دادن به افراد برای جزئیات زندگی او ایده خوبی است، اما سلنا احساس کرد که “یک وزنه سنگین برداشته شده است”.ش

گومز افزود: «احساس می‌ کردم باید چیزهایی را بگویم که سال‌ ها به آن‌ ها ادامه داده‌ ام. “برای من تماشا کردن بسیار سخت است. دیگر هرگز آن را تماشا نخواهم کرد، اما بسیار به آن افتخار می کنم. من نمی‌ توانستم خوش‌ شانس‌ تر از این باشم که افرادی که روی آن کار می‌ کنند با من باشند.»