تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۱
کد خبر : 10456

ریحانا موفقیت همسرش را با استایل خیابانی جشن می گیرد!

ریحانا موفقیت همسرش را با استایل خیابانی جشن می گیرد!

ریحانا آخرین موفقیت همسرش را با استایل خیابانی جشن می گیرد! کمتر از یک ماه پس از معرفی راکی به عنوان مدیر خلاق و همکاری جدید PUMA با فرمول یک، ریحانا و همسرش به لاس وگاس سفر کردند و در مراسم معرفی مجموعه جدید پوما و فرمول یک ظاهری غافلگیر کننده داشتند. این زوج در

ریحانا آخرین موفقیت همسرش را با استایل خیابانی جشن می گیرد! کمتر از یک ماه پس از معرفی راکی به عنوان مدیر خلاق و همکاری جدید PUMA با فرمول یک، ریحانا و همسرش به لاس وگاس سفر کردند و در مراسم معرفی مجموعه جدید پوما و فرمول یک ظاهری غافلگیر کننده داشتند.

این زوج در یک رویداد پاپ آپ برای آخرین همکاری راکی ​​در جمعه شب، درست به موقع برای آخر هفته جایزه بزرگ لاس وگاس فرمول 1 شرکت کردند.

ریحانا، 35 ساله، برای بیرون رفتن، یک کت چرمی قهوه‌ ای بلند با جیب‌ های شیک پوشید که آن را با لوازم جانبی زیادی از جمله گوشواره نقره، گردن‌ بند ست کرد. ریحانا در حالی که موهایش را به صورت یک موی دنج در بالای سرش قرار داده بود، ظاهر را به بهترین شکل ظاهر کرد.

راکی، 35 ساله، تصمیم گرفت تا زمانی که در وگاس بود، همکاری جدید خود را تکرار کند. خواننده رپ، با نام واقعی راکیم مایرز، یک جفت دستکش نئون پوما، یک ژاکت خاکستری و کلاه بیسبال «ALLAH» و یک جفت کفش زرد نئون پوشیده بود.

این سفر در وگاس پس از آن انجام شد که ریحانا و راکی ​​هفته گذشته به طور جداگانه در لس آنجلس بیرون آمدند، پس از اینکه خواننده رپ به دلیل اتهامات تجاوز در دادگاه حاضر شد.

ریحانا در طول سفر خود یک هودی خاکستری روشن، یک شلوار جین خاکستری تیره، یک کت شتری و موهای بلوند برای گردش در خانه‌ های سان ویسنته در غرب هالیوود پوشید. از شریک زندگی او در همان شب عکس گرفته شد که تماماً خاکستری و کمی جین پوشیده بود.

در جریان جلسه محاکمه جنایی چهارشنبه گذشته، یک دادگاه ویدیوی نظارتی را از یک حادثه ادعایی مربوط به راکی ​​و شاکی ریلی مشاهده کرد که در سال 2022 یک شکایت مدنی به دلیل حمله، ضرب و شتم و ناراحتی عاطفی علیه دوست سابق خود تنظیم کرد. گفته می شود که راکی ​​به این موضوع اشاره کرده است.

بر اساس گزارش لس آنجلس تایمز، راکی ​​در 20 آوریل 2022 دستگیر شد و در همان روز آزاد شد، قبل از اینکه در دو مورد حمله با سلاح گرم بیگناه باشد. او همه ادعاها را رد کرده است و انتظار می رود در 20 نوامبر به دادگاه بازگردد.

برچسب ها :

ناموجود