ریحانا در حال پرواز به لاس وگاس دیده شد! روز جمعه، این خواننده 35 ساله در حال قدم گذاشتن در پروازی به مقصد فرمول یک آخر هفته در لاس وگاس از او عکس گرفته شد.

در این تصاویر، ریحانا در حالی که یک پیراهن مایکل جردن بولز، یک کت ساتن مشکی و یک دامن قد میانی باری با چاک وسط به تن داشت، ظاهری اسپرت داشت.

او این ظاهر را با جوراب‌ های سفید ، کفش‌ های کتانی مشکی و قهوه‌ ای، یک کیف باگت زنجیره‌ ای چرمی و عینک‌ های آفتابی بزرگ مشکی تکمیل کرد.

هفته گذشته، ریحانا در لس آنجلس به صورت انفرادی، یک روز پس از حضور راکی همسرش، که با او پسرانشان، در دادگاه حاضر شدند، از او عکس گرفته شد.

راکی، 35 ساله، به دو مورد حمله با اسلحه گرم ناشی از حادثه 6 نوامبر 2021 متهم شد. او ظاهراً یک تفنگ نیمه خودکار را به سمت دوست سابق خود ریلی (نام اصلی ترل افرون) گرفت و پس از یک بحث شدید چندین بار شلیک کرد. این خواننده رپ قرار است در 20 نوامبر در دادگاه حاضر شود.

این خواننده رپ (نام واقعی راکیم مایرز) در دو مورد حمله با سلاح گرم در آگوست 2022 بی‌ گناه است و همه ادعاها را رد کرده است.

ریحانا به چندین ستاره دیگر برد پیت، اد شیران، شکیل اونیل و فارل ویلیامز برای مسابقه فرمول یک پیوست.

در طول آخر هفته، اتومبیل‌ های رقیب از کنار ساختمان‌ های نمادین در نوار معروف لاس وگاس مسابقه خواهند داد. آخر هفته با رویداد اصلی شنبه در ساعت 10 شب به اوج خود می رسد.

در طول رویداد اصلی، شکیل اونیل و دیوید بکهام میزبان یک مهمانی جایزه بزرگ خواهند بود که مشرف به مدار در Club SI خواهد بود.

رویداد ها چهارشنبه شب با مراسم افتتاحیه آغاز شد.

مارک والبرگ قرار است از پشت بام کلوپ شبانه Drai میزبان مهمانی ها شود، در حالی که بن افلک و جنیفر لوپز به یک تورنمنت پوکر ملحق خواهند شد تا از ابتکار غیر انتفاعی شرق کنگو بهره مند شوند.