ریحانا در حال نشان دادن درخشش بارداری خود است! این هنرمند 35 ساله برنده جایزه گرمی، فیدهای فالوورهایش را با ویدیویی از خود الگوبرداری از کلکسیون جدید Savage x Fenty با برآمدگی نوزادش که به طور کامل نمایش داده شده بود، را پر کرد.

ترانه سرای ANTI با اشاره به نام مجموعه بی‌همه، بر روی این کلیپ جدید نوشت: “Sheer x 💗”.

این ویدئو با ریحانا آغاز می‌شود ، قبل از اینکه او به طرز بازیگوشی جلوی دوربین میرود. سپس به یک جلسه مدلینگ تمام عیار تبدیل می شود و خواننده با لباس مرجانی در جلوی دوربین ظاهر شد.

مادر باردار ست جدید را با کفش های پاشنه بلند ست کرد و با جواهرات طلایی از جمله یک دستبند طلایی درشت، گردنبند و گوش بند، ظاهر خود را تکمیل کرده بود.

در اوایل این هفته، این خواننده پست دیگری را در مجموعه ای از عکس های لباس زنانه در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

نظر دهندگان هر دو پست از درخشش بارداری خواننده “We Found Love” دریافت کردند، از جمله مادر همکار کیت هادسون و بازیگر The Last of Us استورم رید که به ترتیب نظر دادند “بله بله بله مامان زیبایی🔥” و “منظورم باورنکردنی است.

او قبلا گفته بود: «در حال حاضر، وقتی باردار هستید، بعضی روزها احساس می‌کنید، «اوه، من فقط می‌خواهم تمام روز را اینجا روی این مبل دراز بکشم». «اما وقتی کمی رژ لب می‌زنید، دگرگون می‌شوید. شما چند لباس می پوشید، و مثل این است که وقتی خوب به نظر می رسید، احساس خوبی دارید. من مدت زیادی است که این را شنیده ام، اما حقیقت دارد. این واقعاً می تواند شما را از روی کاناپه بلند کند و باعث شود که احساس کنید یک حال بهتر دارید.”

او در گزارش کاور خود در ماه مه 2022 گفت: “وقتی فهمیدم باردار هستم، با خودم فکر کردم، “هیچ راهی وجود ندارد که در هیچ راهروی زایمان به خرید بروم.” “متاسفم لباس پوشیدن خیلی سرگرم کننده است. من نمی گذارم آن قسمت ناپدید شود زیرا بدنم در حال تغییر است.»