تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۲ - ۸:۰۱
کد خبر : 5843

رژگونه باربی زیباترین ترند آرایش صورتی امسال است

رژگونه باربی زیباترین ترند آرایش صورتی امسال است

همه در همه جا به رنگ صورتی فکر می کنند، و این بیشتر به خاطر یکی از عروسک های خانم باربی است. همه ما به لطف جلوه باربی و زیبایی همیشه حاضر باربیکور همه چیز کاملا صورتی از عینک های رز استفاده می کنیم، اما این شامل گونه های شما نیز می شود، زیرا سال

همه در همه جا به رنگ صورتی فکر می کنند، و این بیشتر به خاطر یکی از عروسک های خانم باربی است. همه ما به لطف جلوه باربی و زیبایی همیشه حاضر باربیکور همه چیز کاملا صورتی از عینک های رز استفاده می کنیم، اما این شامل گونه های شما نیز می شود، زیرا سال 2023 سال رژگونه صورتی در تمام شکوه شیرین آن است. در ادامه، نحوه استفاده از ترند رژگونه باربی صورتی روشن که تابستان امسال در همه جا خواهید دید را ملاحضه کنید.

ترند رژ گونه صورتی از کجا شروع شد؟

خوب، پس رژگونه صورتی به خودی خود کاملاً نو آورانه نیست. اساساً هر برندی سایه صورتی می‌سازد، اگرچه این رنگ در دهه 80 به اوج محبوبیت خود رسید و در دهه‌های 2000 و 2010 ، کاهش یافت. با این حال، رژگونه زیبا صورتی دوباره بازگشته است، و در حالی که ممکن است به دلیل زیبایی باربیکور باشد، این رنگ مدت‌ها پس از خروج فیلم گرتا گرویگ از سینماها، قدرت ماندگاری خواهد داشت.

این کار در TikTok آغاز شد، همانطور که اکثر ترندهای آرایشی این روزها انجام می دهند. رژگونه صورتی لحظه‌ی شایسته‌اش را در کانون توجه ترندها قرار می‌دهد، اما او برای همیشه در خارج از خانه رویایی محبوب است. «البته ما شاهد احیای دوباره به دلیل فیلم باربی هستیم، اما چیزی که در آرایش دهه‌های 80 و 90 نیز شاهد آن هستیم . این ترند آرایشی جذاب، سرگرم کننده و آسان است.

رژگونه صورتی روشن دارای تطبیق پذیری شگفت انگیزی در انواع رنگ پوست از خیلی روشن تا خیلی عمیق است. این روندی است که همه می توانند در آن شرکت کنند.» رنگ شاد آن نیز از انبوه هلوها و رزهای غبار آلود متمایز است.

چطور شما هم از روند رژگونه صورتی استفاده کنید؟

رژگونه صورتی تقریباً برای هر ظاهری در زیر نور خورشید کار می کند، از کوچکترین رنگ پاستل گرفته تا غلظت رنگ پر جنب و جوش. ابتدا آن را به پشت دست خود بزنید و سپس با انگشت روی سیب‌های گونه و بالای استخوان گونه بزنید، سپس با یک برس ترکیبی متراکم آن را صاف کنید. این به شما کنترل بیشتری برای رنگدانه می دهد تا بتوانید رنگ را مطابق میل خود بسازید

برای رژگونه های پودری با رنگدانه بالا، «هر مقدار اضافی را با یک حرکت چرخشی از بین ببرید. روی سیب‌های گونه‌ها و بالای گونه‌ها به سمت خط موی خود بمالید. ” باقی مانده را به آرامی به سمت و زیر چشم ها گرد کنید تا درخشش رمانتیک و ملایمی داشته باشید.”

برچسب ها :

ناموجود