ربکا لوس، دستیار شخصی سابق دیوید بکهام که در اوایل دهه 2000 در کانون اتهامات مربوط به رابطه با دیوید بکهام قرار داشت، جزئیات جدیدی از تجربیات خود در آن دوران به اشتراک گذاشته است. او به خصوص یک مهمانی پر احساس در خانه اسطوره فوتبال رونالدو نازاریو در سپتامبر 2003 را به یاد آورد.

لوس که اکنون 46 سال دارد، یک مهمانی را با غذا های فوق العاده، توصیف کرد. در این مراسم، او ادعا کرد که دیوید بکهام در حالی که با یک مدل اسپانیایی صحبت می‌ کرد «در ته باغ پنهان شده بود».

با این حال، زمانی که همسر بکهام، ویکتوریا بکهام، با تلفن همراه لوس تماس گرفت، شب تغییر چشمگیری داشت. به گفته لوس، ویکتوریا ناراحت بود زیرا شوهرش تلفن او را پاسخ نمی داد.

او از لوس خواست که او را پیدا کند و تماس را قطع نکند. دستیار دیوید از دستورات او پیروی کرد و دو محافظ بکهام را بیرون از اتاق خواب می بیند.

حقیقت دردناک بکهام

وقتی لوس به آنها اطلاع داد که ویکتوریا پشت خط است، یکی از محافظان به داخل اتاق رفت و دیوید بکهام چند دقیقه بعد از اتاق خواب بیرون آمد.

لوس گفت: می توانستم مدل را در پس زمینه ببینم که روی تخت دراز کشیده است. می بینم که داخل اتاق خواب است. و فقط به او نگاه کردم و تلفن را به او دادم و گفتم: همسرت.

او به یاد آورد که احساس او صدمه دیده بود، و توضیح داد: “اما او من را داشت.”

این افشاگری ها پس از آن صورت می گیرد که لوس برای اولین بار در مصاحبه ای در سال 2004 در مورد رابطه ادعایی خود با دیوید بکهام صحبت کرد. در آن زمان، او نگرانی های خود را در مورد خیانت او و تأثیر آن بر ازدواج او با ویکتوریا مطرح کرد.

دیوید بکام واکنش نشان می دهد

دیوید بکهام به طور مداوم اتهامات لوس را رد کرده و تعهد خود را به خانواده اش حفظ کرده است. او در مستند اخیر نتفلیکس «بکهام» بر ارزش رابطه خود با ویکتوریا و خانواده آنها تأکید کرد.

ربکا لوس که اکنون به همراه همسر و دو فرزندش در نروژ به عنوان دستیار پزشکی زندگی می کند، برای دفاع از خود و شفاف سازی تجربیات خود در آن زمان، علیه این مستند صحبت کرد.

او خاطر نشان کرد که می‌ خواهد خانواده‌ اش بدانند که او آنقدر شجاع است که حقیقت را به زبان بیاورد. ویکتوریا بکهام علناً در مورد این اتهامات اظهار نظری نکرده است.