دواین جانسون ( راک ) در حال یادآوری “رابطه پیچیده” خود با پدر مرحومش راکی برای روز پدر است. روز دوشنبه، جانسون، 51 ساله، ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن اذعان کرد که احساس می‌کند «چیزی مهمی را از دست داده است».

به خصوص اگر پسرهای زیادی مانند من وجود داشته باشند، که رابطه عشقی سخت و پیچیده ای با پدران خود داشتند. من با پدرم چنین رابطه ای داشتم، می دانم که بسیاری از شما هم همینطور بوده اید. بنابراین مشکل است، زیرا جانسون با اشاره به پدر خود، کشتی گیر حرفه ای کانادایی که در ژانویه 2020 در سن 75 سالگی درگذشت، گفت: آنها اکنون اینجا نیستند و ما آرزو می کنیم که باشند.

“کاش او یک بار دیگر اینجا بود تا بتوانم بگویم، “هی، دوستت دارم، روز پدر مبارک، از تو ممنونم که مرا با ظرفیتی که داری بزرگ کردی، حتی اگر گاهی اوقات پیچیده بود و گاهی با هم دعوا می کردیم.” ‘ اما ما آن امتیاز را نداریم، بنابراین مشکل است.” او در این ویدئو ادامه داد.

در ادامه از طرفدارانی که روابط پیچیده ای با پدران خود دارند خواست تا قبل از اینکه به اشتراک بگذاند که او و راکی در زمان مرگش با هم صحبت نمی کردند، “تلاش کنند که با پدران خود آشتی کنند”.

او در این ویدئو توضیح داد: “من در کریسمس 2019 با پدرم بزرگترین دعوا را کردم، بزرگترین دعوای من با او در زندگی ام. ما با هم صحبت نمی‌کردیم ، و سه هفته بعد او مرده بود و تمام شد.

جانسون گفت: «تمام تلاش خود را برای آشتی انجام دهید زیرا جایگزین برای پدر نیست زیرا که ممکن است برای شما هم اتفاق بیفتد و ناگهان شما در حال مراسم خاکسپاری پدرتان هستید، همانطور که من خودم را آنجا دیدم. “من یک روز از خواب بیدار شدم و او رفته بود، من آن را برای شما بچه ها نمی خواهم.”

جانسون  به روابط پیچیده خود با راکی در گذشته اذعان کرده است. او ادامه داد: “بنابراین، هر روز پدر برای من بسیار دشوار شده است، زیرا درد زیادی در من وجود دارد.” “اما هر روز پدر یکی از بهترین روزهای من است زیرا من سه دختر شگفت انگیز دارم که به من می گویند دوستت دارم و روز پدر مبارک.”