تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۵
کد خبر : 11780

دوآ لیپا یک موی باب بلوند را برای سال جدید امتحان می کند

دوآ لیپا یک موی باب بلوند را برای سال جدید امتحان می کند

سال نو، موهای جدید! خب، یه جورایی دوآ لیپا یکی از بزرگترین تغییرات مو در سال 2023 را داشت و رنگ موهای خود را تغییر داد تا عصر جدید خود را اعلام کند. در جایی که آخرین آلبوم او موهای مشکی کلاسیک او را به‌ عنوان ظاهر مشخص داشت، نسخه فعلی او به رنگ قرمز

سال نو، موهای جدید! خب، یه جورایی دوآ لیپا یکی از بزرگترین تغییرات مو در سال 2023 را داشت و رنگ موهای خود را تغییر داد تا عصر جدید خود را اعلام کند. در جایی که آخرین آلبوم او موهای مشکی کلاسیک او را به‌ عنوان ظاهر مشخص داشت، نسخه فعلی او به رنگ قرمز گیلاسی کولا متمایل شده است. البته کلاه گیس های رنگارنگ او نیز به عنوان باربی پری دریایی در فیلم باربی پوشیده شده بود. با این حال، آخرین تغییر او مطمئناً بزرگترین تغییر او است از برش به طول تا رنگ.

در دومین روز از سال جدید، ستاره پاپ تعدادی عکس اینستاگرامی منتشر کرد که در آن تغییرات ظاهری خود را برای نقش آتی خود در نقش لاگرانج در فیلم جاسوسی آرگیل به نمایش گذاشت. نیازی به گفتن نیست که او به این نقش متعهد شد و اولین باب بلوند روشن را با یک ظاهر شیک به نمایش گذاشت.

موهای لیپا با رنگ‌ های قرمز، قهوه‌ ای و پاستیل ساحلی‌ اش، بیشتر با دریای بلوند های مشهور تازه رنگ‌ شده‌ای که در انتهای سال ۲۰۲۳ ظاهر می‌ شدند، از جمله بیانسه، ریحانا، کیم کارداشیان و سلنا گومز، برابری می‌ کرد. با کمی آمبره، ریشه‌ موهای او از رنگ بلوند تیره، تقریباً قهوه‌ ای و چوبی شروع می‌ شد. سپس، یک یا دو اینچ، موهای او به درخشان ترین بلوند سفید تغییر کرد. این یک بلوند خاکستری با تن گرم بود که به زیبایی با رنگ پوست و آرایش او ست می شد.

آرایش لیپا با لب‌ های صورتی مرجانی براق، رژگونه‌ ای سنگین‌ تر و درخشش برنزی به پایان رسید. سپس، او برای جاسوسی بین المللی آماده شد.

برچسب ها :

ناموجود