تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۳ - ۱۷:۳۴
کد خبر : 14537

دوآ لیپا مانیکور تابستانی با پیچ و تاب هیجان انگیز دارد!

دوآ لیپا مانیکور تابستانی با پیچ و تاب هیجان انگیز دارد!

عشق دوآ لیپا ستاره پاپ به مانیکور هاله ای که ذات پر انرژی او را نشان می دهد پایان ناپذیر است و او به تازگی طرح ناخن مورد علاقه خود را با رنگی کاملا جدید احیا کرده است. در 7 جولای، دوآ تعدادی سلفی از اجرای خود در جشنواره Rock Werchter در بلژیک در اینستاگرام

عشق دوآ لیپا ستاره پاپ به مانیکور هاله ای که ذات پر انرژی او را نشان می دهد پایان ناپذیر است و او به تازگی طرح ناخن مورد علاقه خود را با رنگی کاملا جدید احیا کرده است.

در 7 جولای، دوآ تعدادی سلفی از اجرای خود در جشنواره Rock Werchter در بلژیک در اینستاگرام منتشر کرد. لیپا که در حال حاضر در تور تابستانی اروپایی خود به سر می‌ برد، برای اجرای خود ظاهری خاص داشت. موهای قرمز گیلاسی و تاپ پوشیده شده با سنگ های قیمتی و شبیه به زنجیر؟

ترند ناخن های هاله معمولاً با صورتی و سبز پاستلی همراه است، اما مانیکور هاله سیاه لیپا که اوایل بهار امسال نیز از آن استفاده کرد، به این ترند جان تازه ای بخشید. این بار خواننده سایه سفید مایل به مرواریدی را روی پایه مشکی مشابه انتخاب کرد.

با یک جستجوی سریع در گوگل، می‌دانید که هاله سفید نشان دهنده خرد و سخاوت است، و اگر درست باشد، شما آن را دوست خواهید داشت. ناخن‌ های بادامی‌ شکل او دارای لاک مشکی بود که در مرکز آن یک لکه سفید بادام شکل بود که بیشتر فضای ناخن او را پر می‌ کرد. روکش براق به ناخن ها درخشندگی ظریفی می بخشد.

لیپا هنرمند ناخن میشل همفری را در عکس ها به عنوان نابغه پشت مانیکور معرفی کرد.

دستیابی به ناخن هاله در خانه آسان تر از آن چیزی است که فکر می کنید. با رقیق کردن لاک مورد علاقه‌ تان با استون، ظاهر زیبایی پیدا می‌ کند. نسبت معمول سه قطره ژل و چهار قطره استون است. در مورد طرح‌ های رنگی، پس‌ زمینه خنثی و سایه مرکزی برجسته بهترین کار را دارد.

برچسب ها :

ناموجود