تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۰:۲۶
کد خبر : 14316

دختر ویکتوریا و دیوید بکهام یک دزد زیبایی است!

دختر ویکتوریا و دیوید بکهام یک دزد زیبایی است!

دیوید بکهام ستاره فوتبال و ویکتوریا بکهام ، دختر 12 ساله ای به نام هارپر سون دارند که به تازگی در حال دزدیدن لوازم آرایش مادرش دستگیر شده است. ویکتوریا در روز سه شنبه، 18 ژوئن ویدئویی از هارپر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که ژل ابروی مادرش را امتحان می کند. ویکتوریا در

دیوید بکهام ستاره فوتبال و ویکتوریا بکهام ، دختر 12 ساله ای به نام هارپر سون دارند که به تازگی در حال دزدیدن لوازم آرایش مادرش دستگیر شده است.

ویکتوریا در روز سه شنبه، 18 ژوئن ویدئویی از هارپر را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که ژل ابروی مادرش را امتحان می کند. ویکتوریا در کپشن شوخی کرد و افزود “کسی لوازم آرایش من را دزدید! 😘”.

علاوه بر هارپر، این زوج همچنین دارای سه پسر هستند بروکلین 25 ساله، رومئو 21 ساله و کروز 19 ساله.

ویکتوریا اخیراً در طی مصاحبه ای با Grazia لحظه سختی را که پس از به دنیا آمدن اولین نوزادش تجربه کرده بود به یاد آورد. این طراح مد به یاد آورد که چگونه اجازه می داد آنچه رسانه ها در مورد او چاپ می کردند بر احساس او تأثیر بگذارد و به زمانی اشاره کرد که عکس های او پس از اولین سفرش با پسرش بروکلین استفاده شده است.

“من چیزهای زیادی در مورد خودم گفته ام و مطمئن هستم که برخی از تجربیات را از من سلب کرده است. هرگز نمی خواهم به نظر بیایم که دارم شکایت می کنم، اما زمان هایی در گذشته من وجود داشته که به اندازه کافی اعتماد به نفس نداشته ام تا روی یک نیمکت بنشین و بازی فرزندانم را تماشا کنم.”

ویکتوریا ادامه داد: «به یاد می‌ آورم بعد از اینکه بروکلین را داشتم، اولین سفر در صفحه اول روزنامه بود، با فلش‌ هایی که به جایی اشاره می‌ کردند که باید وزن کم کنم. “این چیزها می توانند بر احساس و رفتار شما در جمع تأثیر بگذارند. حالا اگر پاپاراتزی ها بخواهند عکسی بگیرند و چیزی بگویند حیف است، من را به همان اندازه آزار نمی دهد.”

برچسب ها :

ناموجود