ما می دانیم که هیلی بیبر به همه چیزهای عشوه گری، رقص باله و کمان علاقه دارد. او آدری هپبورن را با پاپیون موی کلاسیک به نمایش می‌ گذارد، او به‌ طور منظم از نان بالرین استفاده می‌ کند، مانیکور های دخترانه و مرواریدی عملاً امضای او هستند. اکنون، او عشق خود را به زیبایی شناسی برای همیشه تثبیت می کند.

در 20 دسامبر، هیلی یک استوری در اینستاگرام منتشر کرد که در آن تغییر کوچک اما دائمی در ظاهر خود ایجاد کرده است یک “خال کوبی کوچک جدید” در کنار دستش.

خالکوبی جدید کوچکتر از یک سکه بود و همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید شبیه یک کمان بود. خالکوبی جدید او که بسیار ظریف با نازک ترین خطوط کشیده شده بود، ادای احترام کاملی به روند حاکم بر تمام سال 2023 بود. دو حلقه گوش خرگوش در بالا و دو رشته آویزان در پایین وجود داشت درست مانند یک پاپیون که در لباس خود می پوشید.

با این حال، وسواس کمان به مدت طولانی از موها گذشته است. تعداد بی‌ شماری مانیکور الهام‌گرفته از طراحی زیبا وجود دارد، پاپیون‌ ها جزء اصلی فرش های قرمز بهار و تابستان بودند، و حالا هیلی بیبر این روند را به جوهر خود آورده است. اگر این نشانه ای باشد، سال کمان ممکن است هرگز به پایان نرسد.