تاریخ انتشار : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱:۲۹
کد خبر : 14327

حضور فی خواهر سام اصغری در مسابقات بانوی شایسته 2024

حضور فی خواهر سام اصغری در مسابقات بانوی شایسته 2024

فی اصغری، خواهر سام اصغری سوپر مدل ایرانی شوهر سابق بریتنی اسپیرز، در مسابقه بانوی شایسته 2024 شرکت خواهد کرد. در 17 ژوئن گذشته، فی، خواهر سام اصغری، به عنوان شرکت کننده بانوی شایسته ایرانی معرفی شد. سام دستاوردهای خواهرش را به صورت آنلاین جشن گرفت و عکسی از خواهرش پس از بردن تاج را

فی اصغری، خواهر سام اصغری سوپر مدل ایرانی شوهر سابق بریتنی اسپیرز، در مسابقه بانوی شایسته 2024 شرکت خواهد کرد. در 17 ژوئن گذشته، فی، خواهر سام اصغری، به عنوان شرکت کننده بانوی شایسته ایرانی معرفی شد.

سام دستاوردهای خواهرش را به صورت آنلاین جشن گرفت و عکسی از خواهرش پس از بردن تاج را به اشتراک گذاشت. او همچنین بیانیه ای را به اشتراک گذاشت که در آن فاش کرد که فی اولین زن ایرانی است که در مسابقه زیبایی نمادین شرکت می کند. سام نوشت “حرفی برای گفتن ندارم. خواهرم فی امشب تاریخ ساز شد.

او اولین زن ایرانی خواهد بود که در مسابقات بانوی شایسته شرکت می کند. فی تو امشب الهام بخش میلیون‌ ها دختر کوچک بودی. بزرگ شدن با سه خواهر موفق مرا تبدیل به مردی کرد که امروز هستم. من هرگز به قدرت شما شک نخواهم کرد.»

فی در ماه نوامبر به مکزیک سفر خواهد کرد، جایی که هفتاد و سومین دوره از Miss Universe میزبانی خواهد شد. او در کنار 30 شرکت کننده دیگر که تا زمان نوشتن این مقاله انتخاب شده اند، رقابت خواهد کرد.

فی همچنین بیانیه ای را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت و شادی خود را از حضور در Miss Universe به اشتراک گذاشت. «باورم نمی‌ شود من یکی از اولین دخترانی هستم که روی صحنه رفتم! این یک لحظه هیجان انگیز و تاریخی است!»

فی یک متخصص زیبایی و مدل است و در رشته میکروبیولوژی تحصیل کرده است. او 15 سال پیش وارد ایالات متحده شد، و در حال ورود به یکی از بزرگترین مسابقات جهان است.

برچسب ها :

ناموجود