با توجه به اینکه جیجی حدید یکی از بزرگترین سوپرمدل های جهان است و نمایش مد خود را در نتفلیکس میزبانی می کند، کمی شوکه کننده است که امسال اولین حضور جیجی حدید در جشنواره فیلم کن بود. با این حال، برای هر چیزی اولین باری وجود دارد، و او با یک گروه قدیمی هالیوود که دارای موج های حجیم در موهایش بود، بد جور سر و صدا کرد.

حدید با یک لباس مجلسی زک پوزن بژ با یقه بدون بند و سیلوئت شیک پا به فرش قرمز گذاشت. استایلیست او میمی کاتترل آن را با کفش های Jimmy Choo و همچنین یک گردنبند الماس، یک دستبند الماس و گوشواره های قطره ای الماس که همه از جواهرات مسیکا بود، تکمیل کرد.

جیانتوس آرایشگر او می‌گوید: «این اولین حضور جیجی حدید در جشنواره فیلم کن بود، بنابراین می‌خواستم او را شبیه یک ستاره قدیمی سینما جلوه دهم، اما در عین حال سرد و بدون حاشیه به نظر برسد. من از ستارگان قدیمی سینمای هالیوود الهام گرفتم، اما نگاهی معاصر به آن انداختم. من امواج حجیم را برای تعادل کامل بین ظرافت بی زمان انتخاب کردم.

راه‌های زیادی برای ایجاد امواج موهای کلاسیک هالیوود وجود دارد، اما جیانتوس مسیری را که انجام نشده است طی کرد. جیانتوس می‌گوید که از محصولات آرایشی کمتری استفاده می‌کرده، زیرا می‌خواست موهای حدید طبیعی و سالم به نظر برسد. برای اینکه کمی درخشش بی دردسر به آن اضافه شود، موها را با یک نرم کننده آماده کردم. من می خواستم بافت نرم طبیعی مو را دست نخورده نگه دارم، بنابراین مقدار محصولی که استفاده می کردم را به حداقل رساندم.

جیانتوس پس از آن، موهای حدید را در قسمت‌های کوچک سشوار کشید تا از حجم آن در سرتاسر سر او اطمینان حاصل کند و سپس هر قسمت را به صورت فرهای کوچک سنجاق کرد. جیانتوس توضیح می‌دهد: «من اجازه دادم چند دقیقه بماند و خشک شود، سپس سنجاق‌ها را برداشتم و فرها را برس زدم. برای تکمیل ظاهر، کمی ریشه ها را اذیت کردم و موها را با یک قسمت کناری حالت دادم. ظاهر نهایی، حجمی شبیه به زمان سنتی هالیوود، همراه با بافت، حرکت، و امواج زرق و برق دار داشت تا به نظر برسد حدید با موهایی عالی از خواب بیدار شده است.

آرایشگر حدید، پاتریک تا، ضرب الهه برنزی کلاسیک خود را روی این مدل ایجاد کرد و با افزودن بافت پر به ابروهای او و ایجاد رنگ ابری ساتن شروع کرد. سپس تا یک چشم اسموکی گرم ایجاد کرد که در حال دود شدن بود اما برای یک رویداد روزانه قابل دسترسی بود. او با رنگی بر روی گونه های او و یک پوکه برهنه آمبره، رنگ پایانی را اضافه کرد.

و برای گره زدن کل ظاهر، حدید یک مانیکور شیری توت فرنگی کوتاه به تن کرد تا ظاهری صیقلی داشته باشد که بقیه ظاهر او را تحت تأثیر قرار ندهد. شاید این اولین باری باشد که حدید به کن می‌رسد، اما با این شکوه، او در حال حاضر در یکی از داغ‌ترین رویدادهای سینمایی سال جهان، حرفه‌ای است.